BREAKING NEWS

E rëndë/ Gjendet i vdekur shtetasi në një hotel, dalin detajet e para

E rëndë/ Gjendet i vdekur shtetasi në një hotel, dalin
x
BREAKING NEWS

"Të presim thesin e lekëve në kurriz?" Gazetari zbardh detaje për akuzat e Ahmetajt: Mund të ndjekë edhe rrugën e arratisjes si Adriatik Llalla

"Të presim thesin e lekëve në kurriz?" Gazetari zbardh
x
BREAKING NEWS

“Marrëveshja Beograd-Prishtinë?!”/ Reagon Rama, kërkon sqarime nga OKB: Gabim serioz apo lapsus? Jepni sqarime menjëherë

“Marrëveshja Beograd-Prishtinë?!”/ Reagon Rama,
x
BREAKING NEWS

A do arrestohet Ahmetaj? Juristja shpjegon prapaskenat: Ja çfarë po ndodh pas dyerve të SPAK

A do arrestohet Ahmetaj? Juristja shpjegon prapaskenat: Ja çfarë po
x
BREAKING NEWS

Akuzat mbi Arben Ahmetajn, Kreshnik Spahiu zbardh prapaskenat: Rrezikon 10 vjet pas hekurave, ja ku ndryshon me Saimir Tahirin

Akuzat mbi Arben Ahmetajn, Kreshnik Spahiu zbardh prapaskenat: Rrezikon 10 vjet
x
BREAKING NEWS

“Mikun mbaje pranë, armikun edhe më pranë”/ Çfarë po paralajmëron Artan Hoxha? Ja mesazh i koduar që jep nga Shkupi

“Mikun mbaje pranë, armikun edhe më pranë”/
x
BREAKING NEWS

Kreshnik Spahiu plas deklaratën ‘bombë’ dhe zbardh skemën që po përdoret: Arben Ahmetaj do arrestohet kur Rama të jetë në këtë shtet, jo rastësisht...

Kreshnik Spahiu plas deklaratën ‘bombë’ dhe zbardh
x
BREAKING NEWS

A po zhduk provat Ahmetaj? Spahiu zbardh prapaskenat dhe zbulon skenarin: Akuzat mund të rrudhen deri në…

A po zhduk provat Ahmetaj? Spahiu zbardh prapaskenat dhe zbulon skenarin: Akuzat
x

Politike

"Berisha ka marrë huqet e Lulit", ish deputeti: Njerëzit duan Big Brother-in, jo fantazitë e Saliut

"Berisha ka marrë huqet e Lulit", ish deputeti: Njerëzit

Ish-deputeti Halit Valteri ishte i ftuar ditën e sotme në emisionin “Zona Zero”, për të folur në lidhje me zhvillimet e fundit politike në vend.

Duke folur për çështjen “McGonigal” dhe kërkesën e opozitës për të dalë në protestë, Valteri deklaroi se njerëzit nuk kanë pse të protestojnë për këtë arsye. Ai madje deklaro ise në rast se puthja e shumëpritur mes Luizit dhe Kiarës, në Big Brother të kishte ndodhur më 11 shkurt, datë kur Berisha ka thirrur protestë, askush nuk do dilte në shesh.

“Ka njerëz që e kanë shpresën te rikthimi i Sali Berishës, dhe sa herë që i gënjen Saliu, se ka marrë huqin e Lulit, se do ta rrëzojnë këtë radhë dhe lufta sa ka filluar, ngrihen për të rrëzuar Edi Ramën dhe me shpresën që PD t’u rregullojë jetën, gjë që është e drejta e tyre ta besojnë.

Të ngrihesh në protestë për çmimet e larta jam shumë dakord, të ngrihesh për miellin, sheqerin, naftën, trafikun, ujin që nuk të vjen i pastër, gropën që mund të kesh te lagjja të jap një milionë arsye që mund të ngrihesh por të ngrihesh në protestë për McGongial dhe Ramën që është një çështje imagjinare që ka ndodhur. Shqiptarët janë të zënë këto kohë duke parë Luizin. Po e shijojnë në maksimum Big Brother-in, një produksion i paparë dhe nuk kanë gen që të ndjekin fantazitë e Saliut. Po ta kishte puthur Kiara Luizin në datë 11 që është protesta të siguroj që asnjë nuk do kishte dalë, por nuk ka pasur informacion se nuk e lejon produksioni. Të siguroj që Saliu do ishte vetëm me 10 bodigardët e tij dhe atë grupin parlamentar. Na iku kot ajo puthja”- deklaroi Korreshi.

 

Më të lexuarat