BREAKING NEWS

E rëndë në Korçë! 27-vjeçari gjendet i pajetë në malin e Moravës, dyshimet e para

E rëndë në Korçë! 27-vjeçari gjendet i
x
BREAKING NEWS

Shpallen ‘non-grata’ nga SHBA 16 zyrtarë, Antony Blinken del me paralajmërimin e fortë: Do thyejmë lidhjet e...

Shpallen ‘non-grata’ nga SHBA 16 zyrtarë, Antony Blinken del me
x
BREAKING NEWS

Escobar vjen në Tiranë, Spartak Ngjela zbulon se çfarë do të ndodhë nesër: SHBA do tregojë forcën ndaj këtij politikani shqiptar

Escobar vjen në Tiranë, Spartak Ngjela zbulon se çfarë do
x
BREAKING NEWS

Yuri Kim jep detaje të reja për planin strategjik të SHBA për të luftuar korrupsionin: Me urdhër ekzekutiv të Biden...

Yuri Kim jep detaje të reja për planin strategjik të SHBA
x
BREAKING NEWS

SHBA bën goditjen e radhës, fut në ‘listën e zezë’ edhe 2 persona të tjerë, zbardhet për çfarë akuzohen (EMRAT)

SHBA bën goditjen e radhës, fut në ‘listën e
x
BREAKING NEWS

“Janë të dy të rrezikuar nga politika amerikane”, Spartak Ngjela flet me emra dhe paralajmëron fundin e ‘frikshëm’ për këta 2 politikanë shqiptarë: Ky është fakt!

“Janë të dy të rrezikuar nga politika amerikane”,
x
BREAKING NEWS

Ministria e Shëndetësisë zyrtarizon të dhënat e fundit të Covid: Mbi 5000 pacientë aktiv në vend, ja sa janë infektuar në 24 orët e fundit

Ministria e Shëndetësisë zyrtarizon të dhënat e fundit
x
BREAKING NEWS

“Të ndalojmë të korruptuarit të veprojnë pa u ndëshkuar”/Çfarë po paralajmëron? Ambasadorja Yuri Kim shpërndan mesazhin e rëndësishëm

“Të ndalojmë të korruptuarit të veprojnë pa u
x

Politike

Berisha mund dy liderat e partive më të mëdha në Shqipëri, cili mori më shumë shikueshmëri sot

Berisha mund dy liderat e partive më të mëdha në

Pasditja e sotme ka vënë në garë dhe tre liderët më kryesorë të politikës shqiptare për momentin, historikun në Partinë Demokratike, Sali Berisha, kryeministrin Edi Rama dhe kryedemokratin Lulzim Basha.

Me një krahasim të  të dhënave në rrjetet sociale rezulton se Berisha është parë nga shumë se dhjetë mijë persona. Në këtë mënyrë, lideri historik i PD-së ka treguar muskujt që në takimin e parë. I dyti në rend vjen kryeministri Edi Rama.

“2.6K”, shënonte rrjeti social Facebook në profilin e kryeministrit Rama, kur ky i fundit doli të fliste në Kuvend. Por LIVE u ndërpre shpejt, pasi siç duket dhe vetë kryesocialisti e pa që nuk ishte në stadin e përhershëm.

Lulzim Basha, kreu aktual i PD-së numëronte vetëm një mijë e 700 shikues, më pak nga tre.

Berisha mund dy liderat e partive më të mëdha nëBerisha mund dy liderat e partive më të mëdha nëBerisha mund dy liderat e partive më të mëdha në

Më të lexuarat