Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Berisha në Facebook: Uragani i fitores drejt Elbasanit

  Berisha në Facebook: Uragani i fitores drejt Elbasanit

Postuar: 16/05/2013 - 14:27

Me anë të një postimi në rrjetin social Facebook, kryeministri Sali Berisha, sot ka ftuar të gjithë qytetarët që të marrin pjesë në çeljen e fushatës elektorale në qytetin e Elbasanit.

Berisha thekson  se "Uragani” i fitores do udhëtojë drejt Elbasanit, për të festuar në sheshin "Gensher".

“Qytetarë dhe qytetare të Elbasanit, Uragani i fitores do të jetë sonte në qytetin tuaj. Ju ftoj të gjithëve të festojmë sëbashku, në sheshin Gensher në ora 18:30, çeljen e fushatës elektorale të fitores sonë të 23 Qershorit! Përpara drejt Fitores!!!
 

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 21/08/2019 - 09:20

Shtetet e Bashkuara të Amerikës iu dërguan dje një mesazh shumë të qartë të gjithë pushtetarëve të korruptuar shqiptarë, se nuk do të shpëtojnë dot nga Struktura e Posaçme Antikorrupsion.

Postuar: 21/08/2019 - 09:10

Shtetet e Bashkuara të Amerikës po dërgojnë përditë mesazhe ndaj të korruptuarve.

Postuar: 21/08/2019 - 09:00

Avokati Spartak Ngjela ka deklaruar ditën e djeshme se presidenti Ilir Meta po tenton të çojë ven

Postuar: 21/08/2019 - 08:11

Kryetarja në ikje e Bashkisë së Shkodrës, Voltana Ademi vijon të këmbëngulë në detyrën e saj, duk

Postuar: 21/08/2019 - 08:07

Qeveria ka rikthyer aksionet për shfarosjen e kanabisit.

Postuar: 21/08/2019 - 08:05

Opozita do t’i rikthehet skemës së vjetër në shtator.

Postuar: 21/08/2019 - 08:02

Kryeministri i vendit, Edi Rama, i ka çuar dje një mesazh në distancë kreut demokrat Lulzim Basha