Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Berisha në Facebook: Uragani i fitores sonë, udhëton për në Berat

  Berisha në Facebook: Uragani i fitores sonë, udhëton për në Berat

Postuar: 18/05/2013 - 18:34

PD, sot prezanton kandidatët e saj në qytetin e Beratit. Me këtë rast, kryeministri Berisha, në një njoftim në profilin e tij në “Facebook”, ka ftuar qytetaret të jenë pjesë e këtij mitingu në sheshin qendror të qytetit, për çeljen e fushatës elektorale.

“Uragani i fitores sonë, sot udhëton për në Berat! Të dashur miq, sot çelim në Berat fushatën tonë të fitores. Ftoj të gjithë qytetarët dhe qytetarët e Beratit të bashkohemi të gjithë me uraganin e fitores në ora 19:00 në sheshin qendror në bulevardin "Republika", për çeljen e fushatës elektorale. Përpara drejt Fitores!!! sb”, shkruan Berisha.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 21/08/2019 - 09:20

Shtetet e Bashkuara të Amerikës iu dërguan dje një mesazh shumë të qartë të gjithë pushtetarëve të korruptuar shqiptarë, se nuk do të shpëtojnë dot nga Struktura e Posaçme Antikorrupsion.

Postuar: 21/08/2019 - 09:10

Shtetet e Bashkuara të Amerikës po dërgojnë përditë mesazhe ndaj të korruptuarve.

Postuar: 21/08/2019 - 09:00

Avokati Spartak Ngjela ka deklaruar ditën e djeshme se presidenti Ilir Meta po tenton të çojë ven

Postuar: 21/08/2019 - 08:11

Kryetarja në ikje e Bashkisë së Shkodrës, Voltana Ademi vijon të këmbëngulë në detyrën e saj, duk

Postuar: 21/08/2019 - 08:07

Qeveria ka rikthyer aksionet për shfarosjen e kanabisit.

Postuar: 21/08/2019 - 08:05

Opozita do t’i rikthehet skemës së vjetër në shtator.

Postuar: 21/08/2019 - 08:02

Kryeministri i vendit, Edi Rama, i ka çuar dje një mesazh në distancë kreut demokrat Lulzim Basha