Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Berisha nuk përmbahet, i kthehet keq kryebashkiakut të ri

Postuar: 13/08/2019 - 19:52

Pas betimit të kryebashkiakut të ri të Mallakastrës, ka reaguar ish-kryeministri Sali Berisha. Ai e ka konsideruar kriminel, Qerim Ismailajn, ndërsa premton se nga zyrat që zaptuan ata do të dalin si të tillë.

Postimi i Berishës  

Qerim, hyre si bandit do te dalesh andej si kriminel!

Miq, narkomonisti i Mallakastres, Qerim Ismailaj shkallmoi sot deren e Bashkise dhe si bandit uzurpoi zyren. Ai dhe te gjithe narkomonistet do dalin si kriminele nga zyrat e pushtuara me mbeshtetjen e narkoshtetit! sb

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 21/08/2019 - 09:20

Shtetet e Bashkuara të Amerikës iu dërguan dje një mesazh shumë të qartë të gjithë pushtetarëve të korruptuar shqiptarë, se nuk do të shpëtojnë dot nga Struktura e Posaçme Antikorrupsion.

Postuar: 21/08/2019 - 09:10

Shtetet e Bashkuara të Amerikës po dërgojnë përditë mesazhe ndaj të korruptuarve.

Postuar: 21/08/2019 - 08:05

Opozita do t’i rikthehet skemës së vjetër në shtator.

Postuar: 21/08/2019 - 08:02

Kryeministri i vendit, Edi Rama, i ka çuar dje një mesazh në distancë kreut demokrat Lulzim Basha

Postuar: 21/08/2019 - 07:56

Ambasadorja e Gjermanisë në Tiranë, Sussane Schutz do të zëvendësohet nga gjermani Peter Zingraf.

Postuar: 21/08/2019 - 07:50

Me ngritjen e SPAK, hapi i radhës që do të vijojë është Byroja Kombëtare e Hetimit.

Postuar: 20/08/2019 - 23:58

Partia Socialiste ka reaguar në lidhje me procesverbalin e publikuar nga ish-kryeministri Sali Be