Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Berisha publikon denoncimin, qytetari i bën komentin epik: Mundësi lidhje serioze për ...

Postuar: 21/04/2019 - 14:50

Ish kryeministri Sali Berisha ka postuar në faqen e tij në Facebook një mesazh nga qytetari dixhilat ku një person anonim nga Lushnja denncon se disa persona bllokojnë tregun e eksportit jashtë për tre-katër ditë duke ulur çmimin.

Mirëpo ndjekësit duket nuk u ka bërë shumë përshtypje, pasi komentet duket se nuk janë shumë pro Berishës ku i shkruajnë: "Bej nje emision ne televizion "Qytetari Dixhital "dhe te shikojme si dhe sa funksionon. Per te "miren "tende se u lodhe non stop. .", "Mundesi lidhje serioze martese"

Postimi plotë:

Narko qeveritaret vjedhin TVSH e fermereve dhe i falimentojne ata!

Lexoni mesazhin e fermerit dixhital. sb

Pershendetje Doktor! 
Dua te denoncoj rastin qe po ndodh me pikat e eksporteve te frutave dhe perimeve ne zonen e Lushnjes. 
Jane bere te gjith keta te pikave qe eksportojne jashte vendit tone ne nje mendje bllokojne tregun per 3-4 dite dhe ulim cmimin si i do qejfi sepse jan miqte e Rames dhe nuk u kerkon kush llogari,TVSH ja u jep pikave te eksportit sepse e ndajn bashk me shtetin por nuk u ngopkan keta nga 2000lek kilogrami i specin ne daten 18 prill tani me dat 20prill ne 1200lek po na marrin ne qaf po na groposin dhe ketu tek shtresa e fundit qe eshte bujqesia arriti te vjedhi.
Ju faleminderit Doktor 

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 23/05/2019 - 23:56

Familja e presidentit, Ilir Meta gjatë vitit 2018 ka mundur të fusë në arkën e vet, ndër të tjera edhe 39 mijë euro nga shitja e një shtëpie.Në deklaratën e pasurisë të dorëzuar në ILDKP, familja presidenciale ka dekl

Postuar: 23/05/2019 - 23:26

Kryetari i Partisë Konservatore, Kujtim Gjuzi i ftuar në emisionin “360 Gradë” u shpr

Postuar: 23/05/2019 - 23:15

Ish-kryeministri Sali Berisha kërcënoi në emisionin “Opinion” që nëse mbahen zgjedhje

Postuar: 23/05/2019 - 23:02

Ish-kryeminsitri Sali Berisha, i është përgjigjur nga studio e ‘Opinion’ akuzave të P

Postuar: 23/05/2019 - 22:55

Kryetari i Partisë Konservatore, Kujtim Gjuzi i ftuar në emisionin “360 Gradë” në RTV

Postuar: 23/05/2019 - 22:50

Aktori Laert Vasili i kërkoi kreut të partisë Konservatore, Kujtim  Gjuzi se nëse në 25 maj

Postuar: 23/05/2019 - 22:38

Ish-deputetja e Partisë Demokratike, Grida Duma deklaroi në emisionin Open se letrat e Edi Ramës