BREAKING NEWS

Meta i përgjigjet ultimatumit të Gramoz Ruçit/ Presidenti propozon emrin e radhës për kreun e KLSH, kush është pedagogu i njohur i Drejtësisë

Meta i përgjigjet ultimatumit të Gramoz Ruçit/ Presidenti
x

Politike

Berisha publikon foton e ministrit, qytetarët 'e masakrojnë': Në kohën që ti ishe në pushtet...

Berisha publikon foton e ministrit, qytetarët 'e

Ish-kryeministri Berisha ka publikuar një fotografi të ministrit të Bujqësisë Niko Peleshi. Ai qëndron mbi një kalë, ndërsa pranë tij janë dy persona të tjerë, të cilët duhet të jenë banorët e zonës rurale ku ministri ka qënë i pranishëm.

Berisha e ka ironizuar këtë foto, por ndjekësit e tij në rrjetin social e kanë ‘masakruar’ me komente.

Komentet

O sale mund t shash ke t dush nga partia socialiste po Niko Peleshi nk e ze dot n goj. Ne kohen qe ti ishe n pushtet edhe pse nk beje gje per korcen Ai vec me fondet e bashkis bente.

O sali.ku eshte problemi.ketu ti je bere me keqe nga enveri qe te hipje ne kale e quante shfaqe te huaje po.nga ai brume je dhe ti se bridhje me varke me enverin

Më të lexuarat