Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Berisha publikon foton e ministrit, qytetarët 'e masakrojnë': Në kohën që ti ishe në pushtet...

Postuar: 19/11/2018 - 16:00

Ish-kryeministri Berisha ka publikuar një fotografi të ministrit të Bujqësisë Niko Peleshi. Ai qëndron mbi një kalë, ndërsa pranë tij janë dy persona të tjerë, të cilët duhet të jenë banorët e zonës rurale ku ministri ka qënë i pranishëm.

Berisha e ka ironizuar këtë foto, por ndjekësit e tij në rrjetin social e kanë ‘masakruar’ me komente.

Komentet

O sale mund t shash ke t dush nga partia socialiste po Niko Peleshi nk e ze dot n goj. Ne kohen qe ti ishe n pushtet edhe pse nk beje gje per korcen Ai vec me fondet e bashkis bente.

O sali.ku eshte problemi.ketu ti je bere me keqe nga enveri qe te hipje ne kale e quante shfaqe te huaje po.nga ai brume je dhe ti se bridhje me varke me enverin

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 18/02/2019 - 17:23

Kryetari i opozitës, Lulzim Basha i është përgjigjur deklaratave të Kryeministrit Rama, se opozita po luan blof me djegien e mandateve.Por Basha i ka quajtur këto deklarata të Ramës si budallallëqe të një njeriu të ç&

Postuar: 18/02/2019 - 17:15

Ministri i Mjedisit dhe Turizmit Blendi Klosi paralajmëroi nga Shkodra Kryetarët e Bashkive se

Postuar: 18/02/2019 - 17:07

 Deputeti i Partisë Demokratike, Tritan Shehu i ftuar në studion e Ora News, tha se vendimi

Postuar: 18/02/2019 - 16:59

 Pas vendimit për djegien e mandateve nga ana e grupit parlamentar të PD, ambasadori i BE Lu

Postuar: 18/02/2019 - 16:51

Pak më parë folën për mediat aleatët e Bashës pro vendimit për djegien e mandateve.

Postuar: 18/02/2019 - 16:45

Grupi Parlamentar i PD vendosi sot në mënyrë unanime pro propozimit të liderit Lulzim Basha për d

Postuar: 18/02/2019 - 16:34

Opozita e bashkuar ka dalë me një qëndrim pas takimit që zhvilluan me kryedemokratin Lulzim Basha