Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Berisha publikon videon: Shihni si vidhen tregtarët nga hajdutët e Dakos

Postuar: 20/06/2018 - 13:53

Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar një video në profilin e tij në ‘Facebook’, përmes së cilës akuzon policët bashkiakë të Durrësit se po vjedhin tregtarët e qytetit.

Në videon e publikuar, dëgjohet një grua, e cila me gjasë ka realizuar edhe videon, e cila denoncon policin se ka marrë një shumë parashë për të mos penalizuar tregtarët.

“Shihni hajdutët e Dakos ne Durrës se si vjedhin e u marrin lekë tregtarëve!”, shkruan Berisha.

https://www.facebook.com/SaliBerisha/videos/1029776730516567/

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 
Total votes: 5

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 22/09/2018 - 13:19

Partia Demokratike ka kërkuar sot nga drejtuesja e Prokurorisë së Tiranës, Elisabeta Imeraj, që të urdhërojë pa vonesë pezullimin nga detyra të Prokurores së Përgjithshme, Arta Markut, dhe të nisë hetimin ndaj saj.

Postuar: 22/09/2018 - 12:50

“Kam marrë shumë telefonata, mesazhe me fyerje, shpifje dhe kërcënime ekstreme … &ld

Postuar: 22/09/2018 - 12:42

Ministri i Punëve të Jashtme ka reaguar pas akuzave të ish kryeministrit, Sali Berisha se ky i fu

Postuar: 22/09/2018 - 11:48

Ish ministri i drejtësisë, Ylli manjani, ka reaguar lidhur me ngjarjet e fundit për çështjen &ldq

Postuar: 22/09/2018 - 11:36

Ish-kryeministri Sali Berisha në reagimin e tij fill pas arrestimit të 11 personave, pjesë e band

Postuar: 22/09/2018 - 11:17

Pas aksionit të madh policor që çoi në arrestimin e 11 anëtarëve të bandës së rrezikshnme në Shko

Postuar: 22/09/2018 - 10:56

Pas arrestimit të 11 personave, si pjesë e grupit kriminal “Bajri”, reagon për herë t