BREAKING NEWS

Pas zhurmës së madhe mediatike aktori kërkon të dalë nga shtëpia/ Bora Zemani reagon për herë të parë për Donaldin dhe bën deklaratën që askush nuk e priste: Ju lutem qetësohuni!

Pas zhurmës së madhe mediatike aktori kërkon të dalë
x
BREAKING NEWS

Ministria e Shëndetësisë informon mbi situatën epidemiologjike në vend: Një viktimë në 24 orët e fundit, ja sa infektime janë regjistruar

Ministria e Shëndetësisë informon mbi situatën
x
BREAKING NEWS

“Avioni privat i Ramës”, Basha publikon foton dhe zbardh çmimin marramendës që kushton: 15 mijë dollarë vetëm në një orë për të udhëtuar. Lëviz me flatra...

“Avioni privat i Ramës”, Basha publikon foton dhe zbardh
x
BREAKING NEWS

I futet me grushta policëve të “Shqiponjave” pa pasur mëshirë/ Arrestohet djali i humoristit të njohur shqiptar. Zbardhet ngjarja

I futet me grushta policëve të “Shqiponjave” pa pasur
x
BREAKING NEWS

Zgjidhen anëtarët e rinj të KED për vitin 2022, reagon ambasadorja Yuri Kim dhe jep mesazhin e fortë

Zgjidhen anëtarët e rinj të KED për vitin 2022, reagon
x
BREAKING NEWS

Pritet ciklon? Po vjen nga veriu! Harta, të gjithë qytetet që do të përballen me reshje masive dhe rrufe gjatë fundjavës. Ja kur pritet më e keqja

Pritet ciklon? Po vjen nga veriu! Harta, të gjithë qytetet që do
x
BREAKING NEWS

Lajm i trishtë! Luftoi një muaj me virusin e rrezikshëm, ndërron jetë drejtori i këtij gjimnazi në Shqipëri (EMRI)

Lajm i trishtë! Luftoi një muaj me virusin e rrezikshëm,
x
BREAKING NEWS

Sali Berisha përgatitet për trazira, mobilizon të vetët për të nisur protestat pas 11 dhjetorit, tubime para Kryeministrisë dhe selisë së PD

Sali Berisha përgatitet për trazira, mobilizon të vetët
x

Politike

“Berisha, Rama dhe Meta bëjnë trekëndëshin e Bermudës”/ Julian Deda shpërthen keq ndaj Lulzim Bashës: Pa doktorin do ishte një noter i papunë, do më kërkonte t’i bëja reklamë

“Berisha, Rama dhe Meta bëjnë trekëndëshin e

Aktori Julian Deda ka thumbuar kreun demokrat Lulzim Basha pas deklaratës së këtij tëe fundit ku barazoi kryeministrin Edi Rama me Sali Berishën dhe Ilir Metën.

Postimi i  Dedës

Luli pa Doktorin...!

Luli pa Sali Berishen nuk do hynte fare ne PD. Nuk do ishte tete vjet minister nga njera ministri ne tjetren, gjithmone ne ministrite prioritare te momentit. Lul vula pa Doktorin nuk fitonte dot bashkine e Tiranes. Pa Doktorin, ti Lul nuk fitoje dot asnje gare per kryetar te PD-se, nuk do kishe asnje mbeshtetje, sepse ti nuk krijon dot marrdhenie nderpersonale me askend, sepse ti i sheh njerezit si Lek dhe jo si bashkepunetore. Pra, ti Luli pa Doktorin mund te ishe nje noter i papune, ne kufijte e mbijeteses dhe do me kerkoje mua te te beja reklame te noterise ne instagram...!

Keshtu qe shijoje edhe pak vulen, pastaj gjeji vendin...!