BREAKING NEWS

Operacioni i SPAK u dekonspirua? “Informatorë në polici e prokurori”, gazetari Artan Hoxha tregon prapaskenat dhe çfarë u fsheh: Bosët e krimit janë sinjalizuar që mos të jenë në banesat e tyre

Operacioni i SPAK u dekonspirua? “Informatorë në polici e
x
BREAKING NEWS

Blenë karburante bashkë, Dumani rrëfen si u vra Ervis Deda nga miku i tij i ngushtë dhe borxhi me shuma marramendëse i pashlyer: Gjithçka ndodhi për një vajzë. Zbardhen detajet e rënda për vrasjen e bujshme

Blenë karburante bashkë, Dumani rrëfen si u vra Ervis Deda nga
x
BREAKING NEWS

“E kishte tradhtuar me shokun e ngushtë”, Dumani trondit me rrëfimin e tij për avokatin e njohur të vendit tonë, tregon planin e frikshëm që i kishte përgatitur partneres: Na dha 120 mijë euro t’i vrisnim ish gruan

“E kishte tradhtuar me shokun e ngushtë”, Dumani trondit me
x
BREAKING NEWS

A do bashkëpunosh me Sali Berishën? Ilir Meta thyen heshtjen dhe tregon çfarë pritet

A do bashkëpunosh me Sali Berishën? Ilir Meta thyen heshtjen dhe
x
BREAKING NEWS

Gazetari i njohur kontaktohet LIVE në emision nga Florenc Çapja, ja çfarë i thotë për Nuredin Dumanin

Gazetari i njohur kontaktohet LIVE në emision nga Florenc Çapja, ja
x
BREAKING NEWS

“Ata që s’janë kapur janë emrat më sinjikativët”, Artan Hoxha zbulon detaje nga operacioni i SPAK: Bosët e krimit me buxhet të madh, kanë informator brenda sistemit në polici dhe...

“Ata që s’janë kapur janë emrat më
x
BREAKING NEWS

E kanë vrarë?! Artan Hoxha plas “BOMBËN”: Nuk besoj se do kemi më mundësi të shikojmë Talo Çelën

E kanë vrarë?! Artan Hoxha plas “BOMBËN”: Nuk besoj
x
BREAKING NEWS

Artan Hoxha tregon emrin e personit që do të ekzekutohej nga Nuredin Dumani ditën që u plagos: Nuk kemi pse ta mbajmë më të fshehtë

Artan Hoxha tregon emrin e personit që do të ekzekutohej nga Nuredin
x

Politike

Berisha tha se ishte ankuar te Biden për Yuri Kim, Bardhi reagon me ironi: Kërkesën ia ke dërguar me korrier diplomatik, me fax apo me e-mail?

Berisha tha se ishte ankuar te Biden për Yuri Kim, Bardhi reagon me ironi:

Ish-Sekretari i Përgjithshëm i PD-së, Gazment Bardhi ka reaguar me anë të një postimi në rrjetin e tij social ‘Twitter’, ndaj deklaratës së ish-kryeministrit Sali Berisha që bëri në Fier se i është ankuar presidentit Amerikan Joe Biden, se ambasadorja e SHBA-së, Yuri Kim po ndërhyn në procese gjyqësore.

Bardhi reagon me nota ironike teksa e pyet se si e ka bërë këtë "ankesë", nisur nga fakti që ai është 'Non Grata' në SHBA.

Ky reagim vjen pas deklaratës së ish-kryeministrit se Yuri Kim po ndërhyn në procese gjyqësore në Shqipëri, referuar çështjes në Apel të statutit të PD-së dhe se për këtë i ka kërkuar publikisht SHBA-së dhe vetë presidentit amerikan Joe Biden që ta ndalte.

Në PD situata paraqitet e tensionuar, ku palët me zgjedhjet për kreun e partisë kanë ashpërsuar tonet mes njëri-tjetrin.

Më të lexuarat