BREAKING NEWS

“Kukësi si Londra e vogël”/ Media britanike japin alarmin: Cilat janë 9 bandat që po trafikojnë shqiptarët, reklamojnë shërbimet e tyre edhe në TikTok

“Kukësi si Londra e vogël”/ Media britanike japin alarmin:
x
BREAKING NEWS

E rëndë në Tiranë, gjendet i pajetë një 35-vjeçar, dyshimet e para

E rëndë në Tiranë, gjendet i pajetë një
x
BREAKING NEWS

EMRI/ Ndoqi klientin me thikë në rrugë pasi u ankua për faturën, identifikohet pronari i restorantit, policia e shpall në kërkim

EMRI/ Ndoqi klientin me thikë në rrugë pasi u ankua për
x
BREAKING NEWS

Shpallja non-grata e gazetares ruse, reagon Grenell dhe paralajmëron Sveçlën: Precedent i tmerrshëm, zyrtarë të Kosovës mund ta pësojnë në të ardhmen

Shpallja non-grata e gazetares ruse, reagon Grenell dhe paralajmëron
x
BREAKING NEWS

Procesi i Zajednicës në Kosovë/ “Turp historik dhe krim tradhtie kombëtare, antishqiptarizmi i bashkuar me korrupsionin e lartë shtetëror në Tiranë”, Spartak Ngjela bën paralajmërimin e fortë: Prisni dhe shikoni...

Procesi i Zajednicës në Kosovë/ “Turp historik dhe krim
x
BREAKING NEWS

Iku i nxehti afrikan?! Shi, rrufe dhe ulje temperaturash! Parashikimi i motit për javën e ardhshme

Iku i nxehti afrikan?! Shi, rrufe dhe ulje temperaturash! Parashikimi i motit
x
BREAKING NEWS

Covid-19 në Shqipëri/ Ministria e Shëndetësisë publikon shifrat, ja sa raste të reja ka pasur në 24 orët e fundit

Covid-19 në Shqipëri/ Ministria e Shëndetësisë publikon
x
BREAKING NEWS

“1 javë pasi i thashë Metës këtë, mua Berisha më arrestoi”, Idajet Beqiri nxjerr prapaskenat dhe ngre dyshimet e forta

“1 javë pasi i thashë Metës këtë, mua Berisha
x

Politike

Berisha thirrje BE-së për hapjen e negociatave me Shqipërinë, ja paralajmërimi që i bën Ramës për 7 korrikun

Berisha thirrje BE-së për hapjen e negociatave me

Kryetari i Partisë Demokratike, Sali Berisha e cilësoi javën e ardhshme, një nga javët më të rëndësishme për Shqiptarët duke kujtuar protestën që do të mbahet të enjten e 7 korrikut.

Por në një kohë që PD do të përgatis protestën kundër qeverisë, Shqipëria do të jetë me sytë nga Brukseli për të pritur vendimin për çeljen e negociatave. Berisha tha se thirrja e tij është e pandryshuar për vendet e Bashkimit Europian kur bëhet fjalë për çeljen e negociatave.

I pandryshuar qëndrimi i Berishës dhe Partisë Demokratike për projektligjin e qeverisë për lejimin e kanabisit për arsye mjekësore.

Paralajmërimin e kishte të drejtpërdrejte për Edi Ramën për protestën e 7 korrikut.

Berisha i bëri thirrje të gjithë deputetëve të Partisë Demokratike të angazhohen dhe të mobilizojnë sa më shumë qytetarë për protestën e 7 korrikut.

 

Më të lexuarat