BREAKING NEWS

Ish kryeprokurorja ngre alarmin: Kemi më shumë shtëpi bari se shkolla

Ish kryeprokurorja ngre alarmin: Kemi më shumë shtëpi bari se
x
BREAKING NEWS

"Plastifikohet, lyhet me graso dhe vendosen letra karboni...", Karamuço zbulon metodat e reja që po përdorin trafikantët

"Plastifikohet, lyhet me graso dhe vendosen letra karboni...",
x
BREAKING NEWS

Çfarë i kërkoi në tavolinë ambasadorja Yuri Kim-Damian Gjiknurit? Kreshnik Spahiu zbulon prapaskenat

Çfarë i kërkoi në tavolinë ambasadorja Yuri
x
BREAKING NEWS

A po i çon Rama "miqtë" në burg? Kreshnik Spahiu plas deklaratën e fortë dhe zbardh prapaskenat: Konfrontimi me amerikanët në hotel

A po i çon Rama "miqtë" në burg? Kreshnik Spahiu plas
x
BREAKING NEWS

Urdhër arresti për Putinin, reagon Gjykata Ndërkombëtare Penale

Urdhër arresti për Putinin, reagon Gjykata Ndërkombëtare
x
BREAKING NEWS

Nën përgjim prej 3 vitesh nga policia dhe SPAK, Klodiana Lala zbardh detaje nga dosja, si u zbulua lidhja e kryebashkiakut të Bulqizës me biznesmenin që i dha tenderin

Nën përgjim prej 3 vitesh nga policia dhe SPAK, Klodiana Lala zbardh
x
BREAKING NEWS

Gazetari tregon pse ju vendosën prangat kryebashkiakut të PS-së: Ju rrëfej takimet në tunel

Gazetari tregon pse ju vendosën prangat kryebashkiakut të
x
BREAKING NEWS

Takimi Kosovë-Serbi në Ohër/ Kurti tregon prapaskenat dhe rrëfen kërcënimin e Vuçiç

Takimi Kosovë-Serbi në Ohër/ Kurti tregon prapaskenat dhe
x

Politike

Berisha u godit me grusht në protestën që thirri vet, Spartak Ngjela bën reagimin epik

Berisha u godit me grusht në protestën që thirri vet, Spartak

I ftuar në një intervistë televizive, avokati Spartak Ngjela tha se tubimi i thirrur nga Sali Berisha ditën e samitit të BE-së në Tirana tha se ishte një dëm i madh për Partinë Demokratike.

“Protesta ishte dëm i madh për PD. Kishte një përkrahje shumë të vogël dhe ndodhi  ajo që ndodhi në lidhje me personin që e goditi. Protesta e tyre e dëmtoi shumë opozitën dhe ata nuk e kuptojnë se po kthejnë Ramën në një lider me valencë të madhe në Perëndim. Ajo ishte një protestë që cenon interesin kombëtar, por nuk e cenoi pasi i dha jehonë më të madhe, sepse është non grata në Amerikë. Shqipërinë nuk e dëmtoi dot. Në goditjen që i bën një njeri mund të jenë shkaqe personale, psiqike, dhe ne duhet ta presim se çfarë na thotë pushteti gjyqësor”, tha Ngjela.