BREAKING NEWS

Ja dosja e re që rrezikon Edi Ramën, marrëdhënia me kinezin Patric HO që i hapi ekspozitë dhe pazaret Duçka-McGonigal me biznesmenin e goditur nga SHBA

Ja dosja e re që rrezikon Edi Ramën, marrëdhënia me kinezin
x
BREAKING NEWS

“Senatorët” e PS i dalin kundër Edi Ramës për tradhtinë ndaj Kosovës dhe lojërat me serbët, lëvizja kundër Albin Kurtit e dyshimtë, kërkojnë mbështetje për kryeministrin kosovar

“Senatorët” e PS i dalin kundër Edi Ramës për
x
BREAKING NEWS

Ja prapaskenat që po luan Edi Rama me qarqet serbe për të futur KFOR në Veri të Kosovës dhe për të nxjerrë jashtë loje shtetin kosovar, skenar për ndërrimin e territoreve

Ja prapaskenat që po luan Edi Rama me qarqet serbe për të futur
x
BREAKING NEWS

Një dëshmitar i ri mund të zbarkojë në SPAK për të fundosur Shkëlzenin, ja informacionet “përvëluese”  që ka për djalin e Berishës që e implikojnë në aferën e “Gërdecit”, nga takimi në zyrë me një mafioz, tek gabimi i madh që i kushtoi jetën Kosta Treb...

Një dëshmitar i ri mund të zbarkojë në SPAK për
x
BREAKING NEWS

“Bomba” e Spartak Brahos: SPAK do fundosë një tjetër ministër, ja pse Sali Berisha sulmon Prokurorinë e Posaçme dhe kush është politikani që pritet të zëvendësojë Edi Ramën në krye të PS

“Bomba” e Spartak Brahos: SPAK do fundosë një tjetër
x
BREAKING NEWS

Gazetari gjerman ironizon Ramën: Kryeministri më i mirë që ka pasur Serbia që nga koha e Nikola Pashiç

Gazetari gjerman ironizon Ramën: Kryeministri më i mirë që
x
BREAKING NEWS

Universiteti i Tiranës në top listën e 30 universiteteve më të mira në Shqipëri

Universiteti i Tiranës në top listën e 30 universiteteve më
x
BREAKING NEWS

Britanikët i tregojnë prangat Sali Berishës, ambasadori King Smith kërkon të nisë hetimi penal ndaj të korruptuarve, thirrje autoriteteve të vihen në lëvizje për vendimet e Londrës

Britanikët i tregojnë prangat Sali Berishës, ambasadori King
x

Politike

“Betejën e ka formale”, Baton Haxhia i jep mesazhin e prerë ndaj ‘non-gradës’: Berisha e ka mbyllur me kohë kapitullin në politikë

“Betejën e ka formale”, Baton Haxhia i jep mesazhin e

Gazetari i njohur Baton Haxhia në një intervistë televizvie se Sali Berisha e ka mbyllur me kohë kapitullin e tij në politikë si dhe rikthimin e tij në bëtejë e bën vetëm për dinjitet.

Ai e konsideron betejën e Berishës është formale dhe ai po lufton për familjen e tij.

“Ajo që është tragjike është që PD që ai ka themeluar po e humb njeriun që e ka themeluar dhe nuk mund të ngelet më as kryetari nderi i partisë që themeloi. Berisha e ka mbyllur kapitullin qëmoti.

Rikthimi i tij është betejë për dinjitetin e tij, ai është një nga ata që nuk do të mbetet në histori vetëm si emër, në heshtje, por edhe biologjikisht karrierën do ta mbyllë në betejë. Betejën e ka formale, e ka për të tjerët jo për veten.”, tha Haxhiu.