BREAKING NEWS

Ja se si nobelisti Montagnier po hedh në erë Big Farmën dhe po zbardh veprimet kriminale me covid 19

Ja se si nobelisti Montagnier  po hedh në erë Big Farmën dhe  po
x

Politike

Bledi Çuçi ‘flakë për flakë’ me Vangjel Tavon: E shoh që të paska dhembur! Nuk është faji im që...

Bledi Çuçi ‘flakë për flakë’ me Vangjel

Ditën e sotme deputetja e LSI-së Ediola Braha i është bashkuar Partisë Socialiste në zgjedhjet e 25 prillit, me lajmin që e njoftoi ministri i Brendshëm Bledi Çuçi.


Pas këtij lajmi, reagoi edhe ish-deputeti i LSI-së Vangjel Tavo, i cili ironizonte ministrin Çuçi, pasi sipas tij, deputetja Braha prej 2 vitesh ka qenë pjesë e shumicës pasi votonte çdo ligj të Rilindjes.

Çuçi i ka kthyer përgjigje duke u shprehur se kjo lëvizje i ka dhembur shumë LSI-së.

“I dashur Vangjel, e shoh që të paska dhëmbur kalimi i Ediolës tek PS përderisa reagove vetëm për atë dhe nuk të bëri përshtypje kalimi këtë të shtunë i të gjithë strukturës së LSI të Lunxhërisë tek PS..... por e kuptoj pse. Gjithsesi, nuk është faji im që u katandis në këtë derexhe lista e LSI në 2017; Ediola te PS dhe ti tek PD

Miqësisht!”, shkruan Bledi Çuçi.

Më të lexuarat