BREAKING NEWS

Berisha e Meta në unison kundër bashkëqeverisjes PS-PD, mesazhe e paralajmërime Bashës të refuzojë ofertën e Ramës

Berisha e Meta në unison kundër bashkëqeverisjes PS-PD, mesazhe e
x

Politike

Blerina Gjylameti tregon se çfarë do të ndodhë me Lulzim Bashën në 26 Prill !

Blerina Gjylameti tregon se çfarë do të ndodhë me Lulzim

Deputetja socialiste Blerina Gjylameti ironizoi premtimet e kryedemokratit Lulzim Basha duke deklaruar se ai do të zgjohet më 26 Prill.

Gjylameti deklaroi se Basha e ka garën të humbur përballë kryeministrit Edi Rama, të cilin e etiketoi si vizionar dhe plot energji.

“Basha ka një listë ëndrrash që nuk i dalin në 26 Prill kur t’i dalë edhe gjumi përkundër dikujt që është vizionar dhe ka realizuar gjithmonë ato që premton. Ky pushtet nuk është i tepër kur nuk të mungon energjia. Në datë 26 atyre do i dalë gjumi dhe do kuptojë që kanë besuar te dikush që nuk i beson as vetes”, u shpreh Gjylameti në studion e emisionit Bardh A Zi në ABC.

Më të lexuarat