BREAKING NEWS

Bien ndjeshëm rastet e reja/ Ministria e Shëndetësisë publikon bilancin e COVID, ja çfarë ka ndodhur në 24 orët e fundit

Bien ndjeshëm rastet e reja/ Ministria e Shëndetësisë
x

Politike

Bllokimi i Rinasit, ministrja Balluku merr në dorë situatën dhe bën lëvizjen urgjente

Bllokimi i Rinasit, ministrja Balluku merr në dorë situatën dhe

Vijon të jetë kaotike situata e krijuar në aeroportin ndërkombëtar të Rinasit, pas grevës së kontrollorëve të trafikut ajror, që nisi një ditë më parë.

Mësohet se Ministrja Belinda Balluku ka kontaktuar me NATO-n për të zëvendësuar kontrollorët që janë në grevë.

Ndërkohë situata vijon të jetë e bllokuar në Rinas.

 

 

 

 

Më të lexuarat