BREAKING NEWS

“Po e ndaj me ju këtë ngjarje shokuese”, Sazan Guri zbulon bisedën e ‘frikshme’: Funeral falas dhe mbi 1 milion lekë nëse e regjistron vdekjen me COVID-19

“Po e ndaj me ju këtë ngjarje shokuese”, Sazan Guri zbulon
x

Politike

Borchardt ‘non grata’, Kreshnik Spahiu publikon foton dhe bën reagimin e fortë: Dërgojani Berishës këtë se e ka zakon mosmirënjohjen

Borchardt ‘non grata’, Kreshnik Spahiu publikon foton dhe bën

Ish kryetari i Aleancës Kuq e Zi, Kreshnik Spahiu ka reaguar sërish ndaj sulmeve që po i bën presidenti dhe opozita ambasadorit të OSBE në Tiranë, Bernd Borchardt. Ai ka pulbikuar një foto të ish kryeministrit Sali Berisha në fushatën e 2009 ku shfaqet dhe ambasadori që Meta e shpalli dje non grata në Presidencë. Spahiu ironizon ish kryeministrin se ai e ka zakon mosmirënjohjen.