BREAKING NEWS

Trump mbyll përgjithmonë marrëdhëniet me OBSH, mbështeti Kinën dhe u angazhua kundër presidentit amerikan

Trump mbyll përgjithmonë marrëdhëniet me OBSH,
x

Politike

“Bosi këto ditë është tifoz me Brazilin”, Ylli Manjani ‘shpërthen’ në ironi ndaj Ramës

“Bosi këto ditë është tifoz me Brazilin”, Ylli

Ish-ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani ka reaguar me ironi pas vendimit të kryeministrit Edi Rama për të kufizuar lëvizjet në fundjavë. “Në Brazil virusi po bën kërdinë. Qeveriu mbyll Shqipërinë”, shprehet Manjani duke i konsideruar si të panevojshme këtë masë të  kryeministrit.

“Në Brazil virusi po bën kërdinë. Qeveriu mbyll Shqipërinë. Bosi është tifoz me Brazilin këto ditë...”, shkruan Manjani në profilin e tij.