Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Braçe bën publik projektligjin për lojërat e fatit: Do të mbyllen të gjitha, edhe ato me akses nga...

Postuar: 23/10/2018 - 12:45

Kryetari i Komisionit të Ekonomisë dhe Financave, Erion Braçe, ka publikuar sot pas miratimit në Komision projektligjin për mbylljen e lojërave të fatit.

Braçe në një postim në rrjetet sociale shkruan se do të mbyllen të gjitha format e lojërave të fatit, pas miratimit në seancë të këtij projektligji.

POSTIMI I PLOTË

MBYLLEN TE GJITHA;

BASTE, BASTE DHE KAZINO ONLINE,

LOJRA ELEKTRONIKE-MAKINA E KAZINO,

BINGO, VLT;

Edhe nje here;

Lojrat elektronike ne distance ketu dhe aksesi nga ketu jashte!

Reklamat po e po, tani reklama per Baste ndalohen edhe gjate aktiviteteve sportive.

Por edhe me shume, prej Nenit 1;

AKTIVITETI I LOJRAVE TE FATIT TANI E NE VIJIM PERGJEGJESI E SHTETIT!

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 24/05/2019 - 23:59

Kryeministri Edi Rama e quan një lajm fantastik zbulimin e burimeve të reja të naftës në Shqipëri, pas testeve të para të kryera nga kompania SHELL.

Postuar: 24/05/2019 - 23:57

 Një ditë para protestës së opozitës së bashkuar, kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi bën thir

Postuar: 24/05/2019 - 23:49

 Kryeprokurorja e Përkohshme, Arta Marku ka nxjerrë një udhëzim, ku i ngarkon Prokurores së

Postuar: 24/05/2019 - 23:23

Astrit Patozi, koordinator i Bindjes Demokratike gjatë emisionit “Zonë e Lirë” edhe p

Postuar: 24/05/2019 - 23:05

Opozita e re e kryesuar nga Rudina Hajdari i ka bërë një kërkesë Kuvendit për të ulur në tryezë t

Postuar: 24/05/2019 - 22:56

I pyetur në “Zonë e Lirë” nëse do të donte të bëhej kryeministër,  Astrit Patozi

Postuar: 24/05/2019 - 22:38

Gazetari Arian Çani nuk i ka kursyer kritikat Astrit Patozi lidhur me vendimin për të krijuar par