Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Braçe: Respekt Fatmir, mafia duhet luftuar çdo minutë

Postuar: 16/05/2018 - 20:55

Deputeti socialist, Erjon Braçe, ka reaguar pas konferencës për shtyp të ministrit të Brendshëm, Fatmir Xhafaj, i cili tha se nuk frikësohet nga shantazhet e opozitës.

Në një reagim në ‘Instagram’, deputeti Braçe shkruan se mafia duhet luftuar çdo moment. Duke shprehur respekt për ministrin Xhafaj, ligjvënësi socialist thekson se kundërsulmi Antimafia është njëlloj si kundërsulmi i shtetit ndaj banditëve më 14 shtator.

“Respekt #Fatmir! Mafia duhet luftuar çdo minutë! Kundersulmi Antimafia njesoj si kundersulmi i shtetit ndaj banditeve ne 14 shtator!”, tha Braçe.

 

 

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 
Total votes: 24

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 17/10/2018 - 10:30

Deputeti i Partisë Socialiste,  Erjon Braçe tha se Parlamentin e Shqipërisë kanë hyrë deputetë, njëherësh pronarë të pikave të lotove sportive.

Postuar: 17/10/2018 - 10:20

Lëvizjet e fundit të prokurorisë kanë rritur panikun në radhët e opozitës.

Postuar: 17/10/2018 - 10:16

Kreu i mazhorancës Edi Rama ndodhet në sallën e hartave, në bashkëbisedim me qytetarëve.

Postuar: 17/10/2018 - 10:15

Deputeti socialist Erjon Braçe ka komentuar paketën anti-shpifje të propozuar pak ditë më parë ng

Postuar: 17/10/2018 - 10:10

Ndërkombëtarët janë angazhuar shumë fort që reforma në drejtësi në vendin tonë të rezultojë e suk

Postuar: 17/10/2018 - 10:01

Ish-ministri i Drejtësisë ka deklaruar se kryeministri Rama gjendet në një armiqësi patologjike m

Postuar: 17/10/2018 - 10:00

Drejtimi i Kontrollit të Lartë të Shtetit duket se do të jetë beteja e radhës mes kryeministrit E