BREAKING NEWS

Pandemia e COVID! Rama publikon të dhënat dhe jep lajmin fantastik: Krenarë, por kujdes se shikoni ç’po ndodhet në... (Foto)

Pandemia e COVID! Rama publikon të dhënat dhe jep lajmin fantastik:
x

Politike

“Braçe shëmbëlltyrë e lidhjes së deputetit me banorët”/ Zv.kryeministri i frikësuar nga covid-19 shfaqet ndryshe ditën e sotme në takim të hapur, masat shtesë që ka marrë ndaj vetes (FOTO)

“Braçe shëmbëlltyrë e lidhjes së deputetit me

Gjatë ditës së sotme, zv.kryeministri Erion Braçe, ka inspektuar punimet në zonën e lushnjes bashkë me kryeministrin e vendit. Ajo që ra në sy tek Braçja është shfaqja me dy maska.

Kujtojmë që shpesh në rrjetet sociale, Braçe ka bërë thirrje që qytetarët të vendosin maska, e veçanërisht politikanët, që sipas tij më së pari duhet të japin shembujt e tyre.

“Braçe shëmbëlltyrë e lidhjes së deputetit me

Gjatë inspektimit me Ramën, drejtuesit e pushtetit lokal shprehën vlerësimet: Na vjen çik zor që të krahasohemi, zonja e kodrës ka nevojë dhe për disa investime.

Ndërkohë për Ramën, Braçe është shembulli i lidhjes më të mirë mes deputetit dhe banorëve të zonës.

“Me zv.Kryeministrin Erion Braçe, njëkohësisht shembëlltyrë e lidhjes së deputetit me banorët e me prodhuesit e një zone, ku në radhë të parë falë punës së palodhur të Erionit, së bashku me drejtuesit vendorë e me komunitetet, progresi në 7 vjet e dy muaj ka qenë pakrahasimisht më i madh se në dekadat e mëparshme, në çdo drejtim”, shkruan Rama sa i takon vizitës së tij në Lushnje.

Më të lexuarat