BREAKING NEWS

Lajm fantastik nga spitalet COVID: Sot më shumë të shëruar se të prekur me koronavirus, ja 3 qytetet me numrin më të madh të infektimeve

Lajm fantastik nga spitalet COVID: Sot më shumë të shëruar
x

Politike

Bujar Nishani bën dedikimin e ndjerë si asnjëherë më parë, publikon foton e prindërve dhe ka një mesazh special

Bujar Nishani bën dedikimin e ndjerë si asnjëherë më

Ish-presidenti Bujar Nishani ka publikuar foton e prindërve të tij ku shkruan: ‘Urime 7 Marsin, për ju Nanë dhe Babë!Ty Mam atje lart në Qiell e ty Bab mes nesh!’. Nëpërmjet këtij postimi, Nishani ka uruar të gjithë mësuesit. “Nderime për çdo mësues në këtë ditë kujtimi për sakrificat e tyre”, shkruan Nishani.

Postimi i Nishanit

Urime 7 Marsin, për ju Nanë dhe Babë !

Ty Mam atje lart në Qiell e ty Bab mes nesh !

Dy njerëz të thjeshtë, dy mësues të ndershëm, që nuk u lodhët kurrë për afro 4 (katër) dekada, duke mësuar, edukuar, civilizuar breza e breza të tërë, për të qenë shqiptarë të mirë e patriotë të devotshëm.

Nderime për çdo mësues në këtë ditë kujtimi për sakrificat e tyre. ????????

Bujar Nishani bën dedikimin e ndjerë si asnjëherë më

Më të lexuarat