BREAKING NEWS

Vendimi hyn menjëherë në fuqi/ Emërohet drejtori i Përgjithshëm i Tatimeve, kush është emri i njohur që i besohet posti i rëndësishëm

Vendimi hyn menjëherë në fuqi/ Emërohet drejtori i
x
BREAKING NEWS

Projekti/ Sekuestrohen pasuritë që kalojnë 2-fishin e të ardhurave, ja pronat që zotërojnë politikanët shqiptarë, nga Meta e Berisha, te Rama, Basha e deputetët

Projekti/ Sekuestrohen pasuritë që kalojnë 2-fishin e të
x
BREAKING NEWS

Zbardhet qarkorja, PD rrëzon Berishën: Topalli, Imami dhe gjithë “garda e vjetër” u përjashtuan prej tij, “Foltoren” po e përdor si mjet shantazhi

Zbardhet qarkorja, PD rrëzon Berishën: Topalli, Imami dhe gjithë
x
BREAKING NEWS

Shkarkimi i Metës pa afat, seanca në Kushtetuese nuk parashikohet as në nëntor, presidenti vijon luftën në prapaskenë

Shkarkimi i Metës pa afat, seanca në Kushtetuese nuk parashikohet as
x

Politike

Bujar Nishani nxjerr "zbuluar" Ramën: Si është e mundur që nuk ndëshkohet politikisht

Bujar Nishani nxjerr "zbuluar" Ramën: Si është e mundur

Në pritje për të votuar, diaspora shqiptare mbeti edhe pa ministri. Kryeministri Rama thirri dy samite për diasporën e në të dyja premtoi ta realizonte, por mandatin e tretë e mori pa votën e tyre.

Ish-presidenti shqiptar Bujar Nishani teka ka rikujtuar premtimet e Ramës për Diasporën të cilat nuk u realizuan, kërkon ndëshkimin e tij.

“Si është e mundur që nuk ndëshkohet politikisht ky gënjeshtar ?

Mashtron,…mashtron,…mashtron,pa fund veç mashtron !!!

Deri kur ????”, shkruan Nishani.

Më të lexuarat