BREAKING NEWS

Partia Demokratike në zi, ndërron jetë funksionari demokrat, deputetja ndan lajmin e hidhur (EMRI+FOTO)

Partia Demokratike në zi, ndërron jetë funksionari demokrat,
x
BREAKING NEWS

Ja planet e dhunshme të Berishës për të marrë PD, skenar si në 1998 për të sulmuar selinë dhe larguar me forcë Bashën

Ja planet e dhunshme të Berishës për të marrë PD,
x
BREAKING NEWS

Ish-këshilltari i nxjerr të fshehtat Berishës, Grid Rroji: Franca po mbështet në prapavijë Saliun në luftën me SHBA, bashkë me Metën synojnë trazira

Ish-këshilltari i nxjerr të fshehtat Berishës, Grid Rroji: Franca
x
BREAKING NEWS

Rama fton Bashën të ulen në tryezë për vetingun në politikë, tregohet i gatshëm të dëshmojë në Komisionin Hetimor për 25 prillin

Rama fton Bashën të ulen në tryezë për vetingun në
x

Politike

Bujar Nishani paralajmëron ndryshimin e madh në Partinë Demokratike

Bujar Nishani paralajmëron ndryshimin e madh në Partinë

Ish-presidenti i vendit, Bujar Nishani, deklaroi se kriza në PD tregon se nuk është e largët koha e ringritjes së partisë më të madhe opozitare.

“Respekti që kam për të djathtën por në pluralizmin aktual. PD ka qenë përfaqësuesja e qendrës së djathtë. Historia ka treguar se kur ka kriza ka për ngritje ose për shuarje totale. Mënyra si kjo krizë ka fituar vëmendjen e opinionit politik kjo tregon që PD është më pranë ringritjes së partisë demokratike“, tha Nishani për Fax News.

Më të lexuarat