Lajme të tjera
BREAKING NEWS

Spartak Ngjela paralajmëron arrestime të bujshme në Shqipëri: Ju tregoj se çfarë do të ndodhë pas 10 ditësh në Tiranë

Spartak Ngjela paralajmëron arrestime të bujshme në
x

Politike

Bujar Nishani tregon të vetmen mënyrë për të rrëzuar kryeministrin Rama nga pushteti

Bujar Nishani tregon të vetmen mënyrë për të

Me nisjen e procesit të përzgjedhjes së kandidatëve, demokratët nisën edhe fushatën elektorale. Dhe për ish-Presidentin Nishani pavarësisht sfidave më të cilën opozita u përball nga prishja e njëanshme e marrëveshjes së 5 Qershorit, ballafaqimin politik e sheh si të vetmen mënyrë për të sfiduar kundërshtarin.

“Ne nuk kemi mënyrë tjetër për ta rrëzuar këtë model politik veçse procesit zgjedhor. Cilado qoftë taktika drejt aktit final, akti final mbeten zgjedhjet. Nuk ka asnjë alternativë për të qenë fitues duke shmangur zgjedhjet”, u shpreh Nishani për Tv Klan.

Më të lexuarat