Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Bushati përplaset ‘live’ në emision me avokatin: E bëtë Ramën si antikrisht!

Postuar: 11/07/2019 - 22:40

Avokati Adriatik Lapa ka debatuar ashpër në emisionin Open, pasi ka akuzuar ashpër sistemin politik dhe qeverisjen. Lapa ka rreshtuar disa argumente të forta kritike. “është një sistem totalisht pocaqi’, tha Bushati.

Ndërkaq ka replikuar Bushati duke thënë se angazhimi qytetar nuk pengon askënd që të konkurojë dhe të garojë për të fituar si parti e re politike. Por retorikat e gjata sikur Rama është antikrishti këtu nuk kanë sens.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 18/07/2019 - 09:20

Juristi Romeo Kara ka zbardhur prapaskenat e skandalit me amnistinë që prokuroria po u bën pushtetarëve shqiptarë.

Postuar: 18/07/2019 - 09:10

Shtetet e Bashkuar të Amerikës i ka dhënë ditën e djeshme një tjetër goditje opozitës.

Postuar: 18/07/2019 - 09:00

Zbardhen prapaskenat e luftës që presidenti Ilir Meta ka nisur me drejtësinë.

Postuar: 18/07/2019 - 08:55

Ish-deputeti i Partisë Demokratike, Luçiano Boçi ka komentuar zhvillimet politike në vend, duke e

Postuar: 18/07/2019 - 08:11

Ish deputeti i LSI, Petrit Vasili ka kujtuar me anë të një fotoje pas tre vitesh, Komisionin e Re

Postuar: 18/07/2019 - 08:06

Thellohet skandali me koncesionin e kontrollit të pompave të karburantit në vend.