BREAKING NEWS

Kush do jenë ministrat e ardhshëm të Ramës? Kreshnik Spahiu nxjerr për herë të parë EMRAT: Do ketë prurje të reja!

Kush do jenë ministrat e ardhshëm të Ramës? Kreshnik Spahiu
x

Politike

Bushati u nxjerr prapaskenat demokratëve: PD po përhap frikë, pse nuk del Berisha të bëjë vaksinën?

Bushati u nxjerr prapaskenat demokratëve: PD po përhap frikë, pse

Deputeti i PS-së Ervin Bushati thotë se PD po përhap panik me vaksinat dhe duke thënë se rindërtimi ka probleme.

Ai thotë se Berisha duhet të japë shembull si pensionit dhe të bëjë vaksinën.

'Thonë pse nuk janë të mira vaksinat se nuk kanë certifikatë. Po më thuaj pse nuk gjendet një vaksinë në 170 mijë që të ketë pasur një problem. Ose shko nga 300 shtëpi që ka pasur probleme. Kanë marrë çelësat në dorë dhe janë futur brenda.

Këtë bënë PD-ja me frikën. Pse nuk del Berisha si pensionist dhe të bëjë vaksinën dhe të thotë se nuk ka rrezik vaksina. Ata e përhapin frikën për vaksinën. Thonë do tu marrin tokën dhe shtëpinë.'-tha Bushati.

Më të lexuarat