BREAKING NEWS

Dy shkencëtarë dhe një gjyqtar padisin Conten për masat skandaloze me pasojë vdekjen e 35 mijë italianëve nga Covid

Dy shkencëtarë dhe një gjyqtar padisin Conten për masat
x

Politike

Bylykbashi: Ju tregoj pse Edi Rama është ‘KÇD’

Bylykbashi: Ju tregoj pse Edi Rama është ‘KÇD’

Për kryeministrin KÇK-ja është një organizatë kriminale me imunitet kushtetues që duhet të dalë para drejtësisë sa më parë me çdo kusht, pasi po bën kërdinë me vendime absurde duke mbrojtur botën kriminale.

Ish-deputeti i Partisë Demokratike, Oerd Bylykbashi tha se kryeminsitri Edi Rama nuk është KÇK, kap ça t’kapësh, por KÇD, pra kap çfarë i duhet.

“Edi Rama është KÇD, kap çfarë i duhet”, tha ai në Ora News.