Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Çani e pyet për Kryemadhin dhe Berishën, Rama bën veprimin ironik gjatë intervistës

Postuar: 11/01/2019 - 22:54

Kryeministri Edi Rama është tallur keq me kryetaren e LSI-së Monika Kryemadhin dhe me ish-kryeministrin Sali Berisha.

I ftuar në emisionin 'Zonë e Lirë', kryeministri ka dhënë komente për ministrat e shkarkuar dhe të rinj si dhe për disa prej figurave më të njohura politike.

Rama është tallur me Kryemadhin, kur mbi sfond u vu fotografia e saj.

'O zot o zot, shife shife, nuk e komentoj dot', tha kryeministri për kryetaren e LSI, ndërsa Berishën e quajti Monika e Lulzim Bashës.

'Ja dhe ky Monika i PD-së, Monika i Lulit', tha Rama.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 
Total votes: 2

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 16/01/2019 - 18:59

Mazhoranca miratoi dekretet e Presidentit sa i takon ministrave të rinj.

Postuar: 16/01/2019 - 18:32

Banorët e “Unazës së Re” kanë dalë sërish sot në protestë nga ku kërkojnë  që të

Postuar: 16/01/2019 - 18:30

Seanca e jashtëzakonshme plenare për të votuar dekretet e presidentit Ilir Meta mbi ndryshimet

Postuar: 16/01/2019 - 18:23

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha është duke zhvilluar mbledhje me aleatët e PD-së.

Postuar: 16/01/2019 - 17:50

Kryetari i grupit parlamentar të PS-së Taulant Balla nga jashtë ambienteve të Kuvendit komentoi

Postuar: 16/01/2019 - 17:44

Pasi opozita kërkoi që seanca e sotme e jashtëzakonshme të shoqërohej me debat, kërkesë që nuk

Postuar: 16/01/2019 - 17:43

Seanca plenare për shqyrtimin e dekreteve të Presidentit për shkarkimin dhe emërimin e ministrave