Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Çfarë e ka bërë Ballën të qeshë me lot?

Postuar: 16/07/2018 - 00:35

Menjëherë pas vërshëllimës finale të arbitrit, festa nisi e çmendur per francezet në fushë e jashtë saj, e cila papritur u shoqërua edhe nga një shi i lehtë në “Luzhniki Stadium”.

Por duket se i vetmi që ishte përgatitur mirë për surprizat e motit ishte Presidenti rus Vladimir Putin, i cili u pa të ruhej me çadër nga badigardët e tij.

Ndërsa dy liderët e tjerë, Presidenti i Francës dhe ajo e Kroacisë, kanë festuar në shi, duke mos e vrarë mendjen. Këto imazhë janë duke bërë xhiron e botës dhe përdoruesit e rrjetit social Tëitter e kanë komentuar gjerësisht këtë gjest, shkruan The Sun.

E këtë moment e ka përdorur edhe deputeti i PS Taulant Balla i cili ka postuar në profilin e tij në FB një meme që po qarkullon në rrjetet sociale, me disa emoji duke qeshur me lot.

4E491E2B00000578-5955603-image-a-119_1531676656029putin cadra balla

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 19/01/2019 - 09:30

 Mazhoranca qeverisëse pritet që shumë shpejt të eliminojë çdo pengesë që ka shfaqur presidenti Ilir Meta për emërimin e ministrave të rinj.

Postuar: 19/01/2019 - 09:20

Kryetari i Kuvendit, Gramoz Ruçi hodhi dje një deklaratë shpotitëse në drejtim të Presidentit të

Postuar: 19/01/2019 - 09:10

Thirrjet e opozitës për revolta popullore avokati Spartak Ngjela i përkthen si tregues frike.

Postuar: 19/01/2019 - 08:11

 Kryetarja e Komisionit Parlamentar të Arsimit Albana Vokshi e ka quajtur prezantimin e &ldq

Postuar: 19/01/2019 - 08:09

Demokratët do të zgjedhin sot ekipin e tyre drejtues, me shpresën se do i çojë drejt fitores së z

Postuar: 19/01/2019 - 08:08

Partitë e vogla kanë paralajmëruar dje se do të dalin me një pol të tretë nëse nuk realizohet ref

Postuar: 19/01/2019 - 08:06

 Zhbllokohet ngërçi për Strukturën e Posaçme Antikorrupsion.