Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Çfarë ka ndodhur me rrugët plot gropa? Rama publikon videon nga Vlora

Video: 

Postuar: 23/06/2018 - 21:10

Pas hapjes së sezonit turistik, kryeministri Edi Rama ka vijuar me postimet që udhëzojnë qytetarët për zonat bregdetare. Pas Sarandës, Rama është fokusuar në Vlorë ku zbulon sesi ka ndryshuar infrastuktura në këtë qytet, dikur të mbushur me gropa. “Ja si do të hyni këtë verë në Vlorë pas dekadash hyrje-daljesh nëpër gropa”, shkruan Rama.

 

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 
Total votes: 6

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 12/11/2018 - 21:41

Ministri i Infrastrukturës dhe Energjisë, Damian Gjiknuri është i ftuar në emisionin “Open u prit me protesta nga banorët e Unazës së Re përpara ambienteve të Top Channel.

Postuar: 12/11/2018 - 21:36

Ministri Damian Gjiknuri u prit me protesta nga banorët e Unazës së Re përpara ambienteve të Top

Postuar: 12/11/2018 - 21:29

Radhë kilometrike janë krijuar në pikën e kalimit kufitar të Kakavijës.

Postuar: 12/11/2018 - 21:27

I ftuar në emisionin ‘Real Story’ , ministri i Punëve të Jashtme është pyetur nga g

Postuar: 12/11/2018 - 21:23

Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha ka komentuar mosdekretimin e Sandër Lleshit.

Postuar: 12/11/2018 - 21:20

52 grekët e shpallur “non grata” nuk do të kenë mundësi që të shkelin në Shqipëri e p

Postuar: 12/11/2018 - 21:19

Ministri i Jashtëm, Ditmir Bushari shprehet se ndërhyrja e organeve ligjzbatuese në manifestimin