BREAKING NEWS

“Po e ndaj me ju këtë ngjarje shokuese”, Sazan Guri zbulon bisedën e ‘frikshme’: Funeral falas dhe mbi 1 milion lekë nëse e regjistron vdekjen me COVID-19

“Po e ndaj me ju këtë ngjarje shokuese”, Sazan Guri zbulon
x

Politike

"Çfarë nuk më dëgjuan veshët", Rama publikon artikullin e Gazzetta dello Sport

"Çfarë nuk më dëgjuan veshët", Rama

Inaugurimi I stadiumit Arena Kombëtare ditën e diel në ndeshjen kundër Francës po bën jehonë përtej vendit tonë. Ditën e sotme mediat prestigjioze në Itali kanë shkruar me fjalë të mëdha për stadiumin, i cili deri më tani ka kapur shifrën e 75 mln eurove, përfshirë edhe qendrën tregtare.

Lidhur me këtë artikull ka reaguar edhe vetë kryeministri Rama. Në faqen e tij në rrjetin social “Facebook” Ram shkruan se paralajmëroi se do të jetë stadiumi më i bukur në Ballkan.

Rama shkruan:

“Ja edhe legjendarja Gazzetta dello Sport: Shqipëria ka Ëembley-n e saj--

Kur thosha do jetë stadiumi më i bukur i Ballkanit dhe do të bëjë lajm kudo në Europë për hijeshinë e tij, çfarë nuk më dëgjuan veshët, po sot jam krenar që nesër mbrëma mikpresim me kokën lart

kampionët e botës, në Wembley-n e Ballkanit”.