BREAKING NEWS

Fatos Klosi dhe Petro Koçi: DASH goditje nën brez armiqve të reformës në drejtësi, Meta-Berisha dyshja më e shqetësuar

Fatos Klosi dhe Petro Koçi: DASH goditje nën brez armiqve të
x

Politike

“Covid-i na e bëri borxh sërish”/ Koronavirusi i merr jetën kolonelit të njohur shqiptar, Petro Koçi ndan lajmin e trishtë: Dhimbje dhe humbje e madhe! (FOTO)

“Covid-i na e bëri borxh sërish”/ Koronavirusi i merr

Zv.ministri Petro Koçi ka shprehur ngushëllimet e tij të sinqerta për ndarjen nga jeta të kolonelit Agim Sula.

Koçi shkruan se COVID na e bëri borxh sërish duke na marrë një njeri me cilësi të adhurueshme.

“Dhimbje dhe humbje e madhe largimi nga jeta i Doktor Kolonel Agim Sula.

Nje embleme e Akademise Ushtarake, e intelektualizmit dhe profesoratit ushtarak, nje njeri me cilesi te adhurueshme, nje familjar i perkushtuar nuk do jete më midis nesh.

Covidi na i beri borxh serish me ikjen tende Agim!

Per ty nuk donim parajsen, por jeten.

Lamtumire Kolonel”, shkruan Koçi.

“Covid-i na e bëri borxh sërish”/ Koronavirusi i merr

Më të lexuarat