BREAKING NEWS

Sherr mes disa të rinjve në një lokal, raportohet për të plagosur

Sherr mes disa të rinjve në një lokal, raportohet për
x
BREAKING NEWS

Ngjarja tronditëse në Gramsh, flet kryeplaku i fshatit: Jemi të shokuar, na ka lënë pa fjalë

Ngjarja tronditëse në Gramsh, flet kryeplaku i fshatit: Jemi të
x
BREAKING NEWS

Autori pastroi gjakun dhe mbuloi trupat e viktimave, zbardhen detaje të reja për ngjarjen e rëndë në Gramsh

Autori pastroi gjakun dhe mbuloi trupat e viktimave, zbardhen detaje të
x
BREAKING NEWS

E rëndë/ I riu u ther me thikë në 2 të mëngjesit te Sheshi Skënderbej, policia del me thirrjen e rëndësishme për qytetarët

E rëndë/ I riu u ther me thikë në 2 të mëngjesit
x
BREAKING NEWS

Sëmuret Edi Rama, kryeministri mungon në eventin e rëndësishëm, zbardhen me shpejtësi detajet

Sëmuret Edi Rama, kryeministri mungon në eventin e
x
BREAKING NEWS

Tragjedia në Gramsh/ Hapen dyert e mortit në shtëpitë e viktimave, fqinji rrëfen situatën mes vëllezërve

Tragjedia në Gramsh/ Hapen dyert e mortit në shtëpitë e
x
BREAKING NEWS

Gazetari Robert Papa zbulon arsyen pse SHBA nuk e shpall dot non grata Edi Ramën: Është një goditje e madhe

Gazetari Robert Papa zbulon arsyen pse SHBA nuk e shpall dot non grata Edi
x
BREAKING NEWS

'Plas' në veri të Kosovës, raportohet për të shtëna me armë, dalin me shpejtësi detajet e minutave të fundit

'Plas' në veri të Kosovës, raportohet për të
x

Politike

Dalin fituesit e bashkive të mbetura, kush janë kandidatët e PD-së për 14 majin

Dalin fituesit e bashkive të mbetura, kush janë kandidatët e

Kryetarja e KOKOE, Albana Vokshi ka deklaruar nga selia e Partisë Demokratike cilët janë fituesit e Primareve në bashkitë e mbetura të vendit:

Fituesit për bashkitë e mbetura
Kurbin- Behar Haxhiu
Lezhë- Pashkë Gjoni
Klos- Bedri Hoxha
Durrës- Igli Cara
Shijak- Rezart Tusha
Bulqizë-Dëfrim Fiku
Tropojë-Besnik Dushaj
Has- Miftar Dauti
Elbasan- Luçiano Boçi
Cërrik-Servet Duzha
Kukës- Admir Sinamati
Kavajë-Finsik Qose
Kamëz-Arjan Hoxha
Devoll-Evis Hajdërlli
Korçë- Ledina Alolli
Kolonjë- Ethem Lumani
Kuçovë-Lefter Maliqi
Poliçan- Behar Xhaferraj
Lushnje- Eduart Sharka
Përmet- Edmond Komina
Tepelenë-Baftjar Imeri
Gjirokastër- Dorian Lani
Këlcyrë-Arjan Kasaj
Vlorë-Hysni Sharra
Konispol- Fatmir Shero
Delvinë- Ilir Mehmeti
Mallakastër-Resmi Shanaj
Roskovec-Edit Hazizaj
Divjakë-Aurel Malkaj
Libohovë- Adil Xhelili

Më të lexuarat