BREAKING NEWS

Partia Demokratike në zi, ndërron jetë funksionari demokrat, deputetja ndan lajmin e hidhur (EMRI+FOTO)

Partia Demokratike në zi, ndërron jetë funksionari demokrat,
x
BREAKING NEWS

Ja planet e dhunshme të Berishës për të marrë PD, skenar si në 1998 për të sulmuar selinë dhe larguar me forcë Bashën

Ja planet e dhunshme të Berishës për të marrë PD,
x
BREAKING NEWS

Ish-këshilltari i nxjerr të fshehtat Berishës, Grid Rroji: Franca po mbështet në prapavijë Saliun në luftën me SHBA, bashkë me Metën synojnë trazira

Ish-këshilltari i nxjerr të fshehtat Berishës, Grid Rroji: Franca
x
BREAKING NEWS

Rama fton Bashën të ulen në tryezë për vetingun në politikë, tregohet i gatshëm të dëshmojë në Komisionin Hetimor për 25 prillin

Rama fton Bashën të ulen në tryezë për vetingun në
x

Politike

Dalin pamjet: Yuri Kim dhe delegacioni i Senatit Amerikan mbërrijnë në Selinë Blu, kush është deputetja e PD-së që i pret jashtë zyrave

Dalin pamjet: Yuri Kim dhe delegacioni i Senatit Amerikan mbërrijnë

Ambasadorja Amerikane, Yuri Kim dhe delegacioni i Senatit Amerikan kanë mbërritur mesditën e sotme në Selinë Blu ku do të takohen me kreun e opozitës, Lulzim Basha.

Yuri Kim shihet shumë serioze, ndërkohë ‘mikpritësja’ Jorida Tabaku nga ana tjetër është shfaqur mjaft e buzëqeshur.

Dalin pamjet: Yuri Kim dhe delegacioni i Senatit Amerikan mbërrijnë

Dalin pamjet: Yuri Kim dhe delegacioni i Senatit Amerikan mbërrijnë

Dalin pamjet: Yuri Kim dhe delegacioni i Senatit Amerikan mbërrijnë

Më të lexuarat