BREAKING NEWS

A do ketë pasoja për Ramën? Habit eksperti: Mund të ketë hetime nëse...

A do ketë pasoja për Ramën? Habit eksperti: Mund të
x
BREAKING NEWS

Rama korruptoi McGonigal-in? Gazetari amerikan zbulon se çfarë po bën FBI me këtë çështje

Rama korruptoi McGonigal-in? Gazetari amerikan zbulon se çfarë po
x
BREAKING NEWS

Skandali i McGonigal, gazetari Hoxha zbulon çfarë po ndodh me kryeministrin: Rama ka anuluar aktivitetet, që nga e mërkura...

Skandali i McGonigal, gazetari Hoxha zbulon çfarë po ndodh me
x
BREAKING NEWS

A është Agron Neza agjent i FBI? Gazetari amerikan zbardh prapaskenat

A është Agron Neza agjent i FBI? Gazetari amerikan zbardh prapaskenat
x
BREAKING NEWS

Arrestimi i ish-agjentit/ Gazetari amerikan zbardh detaje të reja: E dashura e McGonigal i dërgoi e-mail FBI, kërkoi hetimin e tij

Arrestimi i ish-agjentit/ Gazetari amerikan zbardh detaje të reja: E
x
BREAKING NEWS

Çfarë po ndodh në Shqipëri? Ministria e Shëndetësisë del me njoftimin e rëndësishëm për qytetarët

Çfarë po ndodh në Shqipëri? Ministria e
x
BREAKING NEWS

Flamur Noka zbardh një tjetër pjesë të dosjes së McGonigal dhe plas deklaratën e fortë: FBI ka përgjuar Ramën, ka në dorë biseda...

Flamur Noka zbardh një tjetër pjesë të dosjes së
x
BREAKING NEWS

Çështja “Gërdeci”, avokati Beqiri zbërthen lëvizjet e Shkëlzen Berishës: Ja zyrat ku hyri për të...

Çështja “Gërdeci”, avokati Beqiri zbërthen
x

Politike

Dalin të gjitha sheshit/ Rama deklaroi se nuk kishte rrjedhje të dhënash, hakerat iranianë publikojnë të dhënat e Gledis Nanos

Dalin të gjitha sheshit/ Rama deklaroi se nuk kishte rrjedhje të

Faqja e hakerave iranianë ka publikuar disa prej email-eve të ish kreut të policisë së Shtetit, Gledis Nano. Në dokumentet e publikuara nga hakerët jepen të dhëna mbi familjen e Gledis Nanos si dhe hyrje-daljet e tij në vend nga ajri dhe nga toka.

Po ashtu është publikuar numri i pasaportës së Gledis Nanos dhe numrat e tij të telefonit.

Dalin të gjitha sheshit/ Rama deklaroi se nuk kishte rrjedhje të

Ky veprim nga hakerat vjen së fundmi pasi kryeministri Edi Rama deklaroi se nuk kishte asnjë lloj rrjedhje serioze të dhënash.

Dalin të gjitha sheshit/ Rama deklaroi se nuk kishte rrjedhje të

 

Më të lexuarat