BREAKING NEWS

Pak kohë para zgjedhjeve, vjen një tjetër ‘shuplakë’ e fortë për Monika Kryemadhin / Damian Gjiknuri jep lajmin, ja çfarë ka ndodhur në Vlorë

Pak kohë para zgjedhjeve, vjen një tjetër
x

Politike

DASH e shpalli Dvoranin ‘kampion i ANTIKORRUPSIONIT’, vjen paralajmërimi i Ilir Metës

DASH e shpalli Dvoranin ‘kampion i ANTIKORRUPSIONIT’, vjen

Departamenti Amerikan i Shtetit ka vlerësuar Ardian Dvoranin si “kampion në luftën kundër korrupsionit” në vendin tonë.

Ndërkohë pas mbështetjes që i ka dhënë kryeministri Rama dhe thumbimeve që i ka bërë Metës, ka reaguar edhe presidenti.

Meta poston një foto duke ecur përkrah disa të rinjve dhe shkruan:

“25 prill – Shqipëria e shqiptarëve dhe KURRË e oligarkëve dhe mafies ndërkombëtare”.

DASH e shpalli Dvoranin ‘kampion i ANTIKORRUPSIONIT’, vjen