BREAKING NEWS

Bashkimi Europian nuk e futi Shqipërinë në listën e vendeve për lëvizjen e lirë, mjeku Alimehmeti tregon ‘provat’ pse kjo nuk duhet të ndodhte

Bashkimi Europian nuk e futi Shqipërinë në listën e vendeve
x

Politike

Dashamir Shehu tregon lëvizjen e Bashës dhe Ilir Metës pas takimit me aleatët opozitarë

Dashamir Shehu tregon lëvizjen e Bashës dhe Ilir Metës pas

Pas afro një orë e gjysmë, ka përfunduar takimi i Presidentit Ilir Meta me kryedemokratin Lulzim Basha dhe aleatët e opozitës së bashkuar.

Takimi mes Ilir Metës, Lulzim Bashës dhe krerëve të partive opozitare nisi në orën 09.00. 

Kreu i Lëvizjes për Zhvillim Kombëtar, Dashamir Shehi deklaroi se “Presidenca do dalë vetë me deklaratë vetë edhe zoti Basha do mbajë një deklaratë më vonë”.