BREAKING NEWS

“Braktisi” Berishën, Agron Duka zbulon pse do të garojë i vetëm në zgjedhje

“Braktisi” Berishën, Agron Duka zbulon pse do të
x
BREAKING NEWS

Rritja e pëlqyeshmërisë për Alibeaj, pedagogia: Ty nuk mundet të të duket Edi Rama një njeri...

Rritja e pëlqyeshmërisë për Alibeaj, pedagogia: Ty nuk
x
BREAKING NEWS

U raportua për atentat, policia zbulon si qëndron e vërteta: Çfarë ndodhi në aksin Tiranë-Lezhë

U raportua për atentat, policia zbulon si qëndron e vërteta:
x
BREAKING NEWS

KQZ kërkon gjobitjen e tre kryebashkiakëve dhe disa zyrtarëve të tjerë (EMRAT)

KQZ kërkon gjobitjen e tre kryebashkiakëve dhe disa zyrtarëve
x
BREAKING NEWS

Aksident me vdekje/ Bie nga skela 53-vjeçari, dalin detajet e para

Aksident  me vdekje/ Bie nga skela 53-vjeçari, dalin detajet e para
x
BREAKING NEWS

Deputetja e PS ka 'dy fjalë' për patronazhistët

Deputetja e PS ka 'dy fjalë' për patronazhistët
x
BREAKING NEWS

Tronditet Lezha/ Të shtëna me armë zjarri, zbardhen dyshimet e para

Tronditet Lezha/ Të shtëna me armë zjarri, zbardhen dyshimet e
x
BREAKING NEWS

Berisha prezanton kandidatin për zgjedhjet e 14 majit dhe thumbon qeverinë: Kjo qeveri në 8 vite mori borxh 5 miliardë euro

Berisha prezanton kandidatin për zgjedhjet e 14 majit dhe thumbon
x

Politike

"Dashuria jonë buron nga mandatet", Monika Kryemadhi premtim Ilir Metës: Do të jem qëndrestare deri në fund

"Dashuria jonë buron nga mandatet", Monika Kryemadhi premtim Ilir

Mbrëmjen e sotme, deputetja e Partisë së Lirisë, Monika Kryemadhi është e ftuar në programin “Zemer Luana”.

Gjatë një loje, ajo i ka bërë një premtim bashkëshortit të saj Ilir Metës, për të fituar 50 pikë.

Në premtim, ajo i thotë se nuk do t’i djegë më mandatet.

“Nuk i djeg mandatet, nuk largohen nga institucionet, nuk u ndahem inceneratoreve. Qëndrestare deri në fund.
Kalamaj s’bej dot me, s’kam ca i them. Besoj do e vlerësoj më shumë kjo e mandateve. Dashuria jonë buron nga mandatet.
Premtimet tona janë të pafudme, dhe kur je prind, objektivi janë fëmijët. Pa qenë me fëmijë, thoja para Ilir Metës nuk vë asnjë, tani i them je pas fëmijëve. Ajo që është më e rëndësishme ëshë besimi në zot, nga ku buron gjithë dashuria”, tha Kryemadhi.