BREAKING NEWS

Plazhi nis nga 1 qershori, ja vendet ku do të jenë çmimet më të kripura në Shqipëri, kreu i Unioni Turistik Shqiptar shpërthen ndaj Ramës: Absurde dhe e pazbatueshme

Plazhi nis nga 1 qershori, ja vendet ku do të jenë çmimet
x

Politike

Data e re e zgjedhjeve/ Meta ndjen ‘rrezikun’ e shkarkimit, merr vendimin dhe bën lëvizjen e menjëhershme (Ja çfarë do të ndodh sot në orën 19:00)

Data e re e zgjedhjeve/ Meta ndjen ‘rrezikun’ e shkarkimit, merr

Presidenti Ilir Meta do të nisë sot konsultimet me partitë politike për caktimin e datës së zgjedhjeve.

Takimet e para do të bëhen sot në ora 19:00 me krerët e partive të Grupimit të Qendrës së Djathtë.

Takimet nisin fill pas vizitës në Kosove ku Presidenti Meta do të marrë pjesë në festimet e 20-vjetorit të çlirimit të Kosovës.

Më të lexuarat