BREAKING NEWS

Çfarë po ndodh? Banorët bllokojnë Rrugën e Kombit dhe përplasen me policinë në Mirditë

Çfarë po ndodh? Banorët bllokojnë Rrugën e Kombit dhe
x

Politike

As PS dhe as PD, Salianji nxjerr videon dhe kërcënon Ramën: Më 25 prill fiton ...

As PS dhe as PD, Salianji nxjerr videon dhe kërcënon Ramën:

Ish-deputeti i PD-së Ervin Salianji, përmes një video të shpërndarë në “Facebook” shkruan se kryeministri  Rama ka gënjyer fermerët e Korçës për 8 vjet.

Salianji shprehet se Rama premtoi se do të ndihmonte fermerët në punën e tyre, por se nuk ka bërë asgjë përe të përmirësuar gjendjen e tyre.

Në fund, ai shprehet se në datë 25 prill bashkohemi dhe fiton Shqipëria

Postimi i ish-deputetit demokrat Ervin Salianji:

Koha për transparencë

Degjojeni si gënjen, me zë dhe figurë Edi Rama përballë fermerëve të Korçës. 8 vjet nga genjeshtra në gënjeshtër. Në fund ka të drejtë kur thotë “Ne nuk kemi shtet”!

Bashkohemi në 25 prill! Shqipëria Fiton

Më të lexuarat