BREAKING NEWS

Deputeti i PS Bujar Çela paralajmëron arrestimin e Sali Berishës, ja kush është bashkëpunëtori i ngushtë me 3 dosje në SPAK që mund të hapë “Kutinë e Pandorës” për ish-kryeministrin

Deputeti i PS Bujar Çela paralajmëron arrestimin e Sali
x
BREAKING NEWS

Ilir Meta i sëmurë, ish-presidenti përgatitet për ditët e zeza në SPAK, ja strategjia që po ndjek për të shpëtuar nga arresti me burg

Ilir Meta i sëmurë, ish-presidenti përgatitet për ditët
x
BREAKING NEWS

Berisha paralajmëron trazira, rezistencë dhe protesta pa mbarim deri në rrëzimin e qeverisë, kreu i “Foltores” shton kërcënimet ndaj SPAK

Berisha paralajmëron trazira, rezistencë dhe protesta pa mbarim deri
x
BREAKING NEWS

Edi Rama bashkëpunoi me Sali Berishën për pronat e Malltezit, “Zëri i Amerikës” zbardh skenarin si kryeministri i dha miliona euro pasuri dhëndrit të kreut të “Foltores”

Edi Rama bashkëpunoi me Sali Berishën për pronat e Malltezit,
x
BREAKING NEWS

Ylli Meçe e cilëson Ballin Kombëtar organizatë tradhtarësh dhe zbardh skandalet e ballistëve, ja mesazhi për Alimadhin dhe faktet që tregojnë se partizanët çliruan Shqipërinë nga nazistët e fashistët

Ylli Meçe e cilëson Ballin Kombëtar organizatë
x
BREAKING NEWS

Edi Rama feston 28 Nëntorin si avokat i Vuçiçit dhe armik i pamëshirshëm i Luftës Antifashiste Nacional Çlirimtare

Edi Rama feston 28 Nëntorin si avokat i Vuçiçit dhe armik i
x
BREAKING NEWS

Kaosi me pronat, Myrshit Vorpsi akuzon qeverinë se po masakron pronarët dhe tregon çfarë fshihet pas indeksimit, shoqata paralajmëron padi në Gjykatën Kushtetuese

Kaosi me pronat, Myrshit Vorpsi akuzon qeverinë se po masakron
x
BREAKING NEWS

Nga rritja e pagave për mjekët, tek investimet e reja, prioritetet e ministres Koçiu për Shëndetësinë dhe Mbrojtjen Sociale

Nga rritja e pagave për mjekët, tek investimet e reja, prioritetet e
x

Politike

Degradon situata! “Je marksist, leninist. Ti je gomar”/ Agravon në ofendime debati LIVE në studio, moderatorja e njohur merr vendimin e papritur

Degradon situata! “Je marksist, leninist. Ti je gomar”/ Agravon

Fatmir Merkoçi dhe ish-deputeti Halit Valteri kanë debatuar në studion e Euronews Albania në lidhje me prishjen e Teatrit Kombëtar. Debati ka agravuar deri në ofendime personale, çka e detyroi moderatoren Sidorela Gjoni të mbyllte emisionin.

Pjesë nga debati:

Ishte Merkoçi ai i cili e cilësoi Valterin si marksist-leninist, ndërkohë që ky i fundit, ia ktheu duke i thënë “gomar”.

Fatmir Merkoçi: Prishja e teatrit nuk është provë?!

Halit Valteri: Po do bëhet më i mirë!

Merkoçi: Të heqësh t’i kulturën dhe do thuash do bëhet më i mirë?!

Valteri: Prishet një stall kuajsh dhe do bëhet një më i mire!

Merkoçi: Është identitet o shuku, po ju nuk e njihni se çfarë do të thotë identitet.

Merkoçi Identitetin marksist-leninist

Valteri: Po jam unë marksist ti je gomar!

Degradon situata! “Je marksist, leninist. Ti je gomar”/ Agravon

Më të lexuarat