BREAKING NEWS

‘Koha nuk pret’, Jozefina Topalli prezanton “Lëvizjen për Ndryshim”: Ka vetëm dy mundësi në jetë!

‘Koha nuk pret’, Jozefina Topalli prezanton “Lëvizjen
x

Politike

Deklarata e papritur e Halit Valterit: Takova sot 5 deputetë të mazhorancës. Ja çfarë më thanë për listat e hapura

Deklarata e papritur e Halit Valterit: Takova sot 5 deputetë të

Deputeti Halit Valteri u shpreh se pesë kolegë  të mazhorancës që ka takuar nuk e dinë se çfarë përmban drafti për listat e hapura

"PD nuk ka sjell propozim dhe nuk besoj se çfarë do propozojë. Lista sot që flasim është ajo që kemi, jo më pak se 2/3. PD u kujtua pas 1 viti. Sot kam takuar 5 kolegë të mi të mazhorancës dhe më thanë që nuk ja kanë idenë se çfarë ka ai draft. Ajo është letër paçavure. Basha t'i kërkojë listat e hapura në shkresë dhe jo në televizor”, tha Valteri për Report Tv.