Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Deklaratat e Ramës për Check up-in, Vasili i nxjerr videon: Mos është kryeministri me barrë?!

Video: 

Postuar: 21/10/2018 - 12:31

Kreu i grupit parlamentar të LSI, Petrit Vasili e përcjell me ironi një deklaratë të kryeministrit Rama për Check up-in, sipas të cilit mund t'i nxjerrë burrat me barrë.  

Vasili shkruan se në vitin e Skënderbeut, mund të jetë viti i barrës së kryeministrit.

Postimi i Vasilit: 

Kryeministri sipas tij mund te jete edhe me barrë.

Ky shkollepakti e dha nje kontribut mbareboteror ne mjekesi dhe i nxori burrat me barre.

Ky i varferi faj nuk ka se pershesh ha dhe ç'ti thone, ato thote. Ata legenat qe e tallin ata e kane te gjithe fajin.

Edhe kur t'i thone, qe je vete me barre, pa nje pa dy e thote ky. Dhe me ne fund do rikthehet gezimi ne Shqiperi dhe nga viti i Skenderbeut do te kemi vitin e barrës se kryeministrit.

Ja shiheni ne video idiotesine e shekullit dhe shkuluni gazit

 

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 
Total votes: 5

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 17/11/2018 - 11:27

Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi në një takim me LRI-në e Shkodrës ka sulmuar ashpër kryeministrin Edi Rama dhe ka shpjeguar edhe njëherë faktin se pse u pozicionua në opozitë.

Postuar: 17/11/2018 - 11:17

Protestës së banorëve tek Unaza e re, paraditen e sotme i janë bashkuar edhe deputetë të opozitës

Postuar: 17/11/2018 - 10:55

Zëvendës kryetari i LSI-së Luan Rama ka ironizuar në ditën e çlirimit të Tiranës Mid’hat Fr

Postuar: 17/11/2018 - 10:30

Avokati Spartak Ngjela tronditi dje opinionin publik duke e lidhur presidentin Ilir Meta me arrat

Postuar: 17/11/2018 - 10:20

Shqipëria duket se nuk do të shpëtojë dot nga vorbulla që ka mbërthyer Ballkanin, sa i takon godi

Postuar: 17/11/2018 - 10:10

Presidenti është dorëzuar përballë presionit të ndërkombëtarëve dhe qeverisë, duke dekretuar Sand

Postuar: 17/11/2018 - 09:57

Me tone të forta, deputeti i PD-së, Tritan Shehu ka numëruar gjithë arsyet se pse buxheti i plani