Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Deklaroi se paratë e grabitjes së Rinasit mund të jenë djegur, reagon ish-deputeti dhe i tregon Lleshajt ku ta hedhin hirin e eurove

Postuar: 20/04/2019 - 14:04

Kreu i Partisë Demokristiane të Shqipërisë (PDK), Nard Ndoka ka ironizuar me deklaratën e bërë nga ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj, se eurot e grabitura në Rinas mund të jenë djegur.

Me një status në Facebook, ka ftuar ministrin të hedhë në Kuvend, hirin e eurove të djegura, si provë.

 

Postimi i Ndokës

Hiri i eurove të Rinasit do të hidhet në Kuvend të enjten, ftohen deputetët në funeral!

♦️ Një person vjedh 12 milion euro në një bankë në Itali; arrestohet pas tre muajsh. Gjykatësi i thotë në gjyq:

I pandehur, nëse kthen eurot, të ulet 1/3 e dënimit.

– Z.Gjykatës kisha dëgjuar për ju, se jeni njeri me mend. Nëse do t’i ktheja eurot bankës, kisha marrë kredi!--

 Na habiti Sandër Lleshaj që deklaroi, se hajdutët në Rinas i kanë djegur eurot!

-Po pse more Sandër, unë të dija më ndryshe se kaq!

Hidhe hirin, si provë para kuvendit, se eurot i ka marrë Rilindja për zgjedhjet!--

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 22/08/2019 - 20:45

Kryeministri Rama ka publikuar pak më parë disa foto nga përfundimi i punimeve në liqenin e Pukës, i kthyer tashmë sipas tij në një destinacion të ri turistik.

Postuar: 22/08/2019 - 20:00

Bashkia Tropojë është fituar nga Rexh Byberi, i cili mori zyrtarisht detyrën javën e shkuar

Postuar: 22/08/2019 - 18:07

Prefekti i Qarkut të Shkodrës, Çesk Millja i është drejtuar me një shkresë zyrtare Kreut të Shtet

Postuar: 22/08/2019 - 17:46

Pas Elia Zaharisë, kryeministri Rama publikoi qëndrimin e regjisorit Qëndrim Rijani, i cili

Postuar: 22/08/2019 - 16:10

Ish-kreu demokrat në Kukës, një nga kritikët e fortë të Lulzim Bashës, Ibsen Elezi, ka reaguar li

Postuar: 22/08/2019 - 15:00

Presidenti i Republikës, Ilir Meta ka filluar të afrojë pranë vetes Greqinë.

Postuar: 22/08/2019 - 14:55

Zv.ministri i Mbrojtjes, Petro Koçi ka reaguar lidhur me ngjarjen e para 1 jave në Porto Palermo,