Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Del jashtë kontrollit situata 'live'/ Idajet Beqiri 'gozhdon' deputetin e ri, zbulon mesazhin e fshehtë që i ka dërguar Ramës

Postuar: 25/06/2019 - 22:39

Deputeti Lefter Maliqi është përplasur me kryetarin e Partisë së Unitetit Kombëtar. Maliqi ka mallkuar Beqirin që të vdesë më 30 qershor teksa diskutonin për çështjen e zgjedhjeve.

Deputeti e ka quajtur Beqirin ‘burgaxhi’ dhe ky i fundit është shprehur se ka luftuar për Kosovën.

Pjesë nga debati

Beqiri: Gabimi i Ramës është që nuk të nxjerr mesazhin ty, që i luteshe të bëheshe krybashkiak i Kuçovës

Maliqi: Ik o burgaxhi

Beqiri: Burgaxhi jam unë se kam luftuar për Kosovën.

Maliqi: Pusho o kriminal. Si ti kam arrestuar njerëz unë.

Beqiri: Po ti e di se ku isha unë, që erdha atëherë dhe putha tokën

Maliqi: Kush të voton ty o i mbaruar

Beqiri: Kam më shumë vota se ti

Maliqi: Vdeksh ti o i mbaruar, në 30 qershor

 

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 23/07/2019 - 15:45

Nënkryetari i Partisë Demokratike, Edi Paloka, tha se nuk ka përçarje mes opozitës dhe se si PD, edhe LSI janë të vendosur për të shkuar në zgjedhje me 13 tetor, datë kjo e dekretuar nga presidenti Ilir Meta.

Postuar: 23/07/2019 - 15:30

Këshilli i Emërimeve në Drejtësi do të mblidhet nesër për verifikimin e kandidatëve për vendet va

Postuar: 23/07/2019 - 15:17

Këshilli i Lartë Gjyqësor ka zhvilluar një mbledhje për emergjencën e ngërçit në Gjykatën e Lartë

Postuar: 23/07/2019 - 15:11

Kreu i Grupit Parlamentar të PS, Taulant Balla i ftuar në “News 24” tha se Ilir Meta

Postuar: 23/07/2019 - 15:08

Taulant Balla  i ftuar në studion e 'News 24' ku foli për situatën aktuale në vend d

Postuar: 23/07/2019 - 14:56

Kreu i Grupit Parlamentar të PS, Taulant Balla, duke folur për krizën tha se në Shqipëri nuk ka k

Postuar: 23/07/2019 - 14:49

Njoftohet se kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha do të paraqitet ditën e enjte në Prokurori