Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Del 'jashtë kontrollit' situata LIVE, Spartak Ngjela kërkon që të largohet nga emisioni ish-deputeti i PD-së: Injorant. Dil përjashta

Postuar: 20/06/2019 - 23:20

Një debat me tone të larta është zhvilluar në emisionin e Open ndërmjet Ervin Saljanjit dhe Spartak Ngjelës.

Saljanji ka provokuar rëndë avokatin si i burgosur politik duke i thënë se ju keni luftuar kundër diktaturës ndërsa sot ju jeni me Ramën, por ka qenë i menjëhershëm reagimi i avokat Ngjelës, që e ka cilësuar Saljanjin një kooperativist.

“Unë zotëri nuk kam kërkuar pafajsi por ndryshim të regjimit, jam njeri me integritet dhe nuk jam lake, bëj jetën time private dhe shkruaj 600 faqe në vit. Nuk mund të më analizoj një injorant tha Ngjela.

 

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 15/09/2019 - 18:02

Ish-sekretari i Përgjithshëm i PD-së, Arben Ristani kërkon një opozitë të përgjegjshme, atdhetare dhe të vendosur për të fituar përballë kryeministrit Edi Rama.

Postuar: 15/09/2019 - 17:16

Teksa Shqipëria dhe Maqedonia e Veriut presin një vendim nga vendet europiane për hapjen e negoci

Postuar: 15/09/2019 - 16:37

Ish-deputeti, Endrit Braimllari gjatë një takimi me strukturat e LSI në qytetin e Korçës ka

Postuar: 15/09/2019 - 16:25

Kryeministri Edi Rama, pak më parë, publikoi disa foto nga stadiumi i i Burrelit, pas rikonstruks

Postuar: 15/09/2019 - 15:57

Avokati Spartak Ngjela paralajmëroi se përmes Strukturës së Posaçme Antikorrupsion në vend do të

Postuar: 15/09/2019 - 15:33

Kryeministri Rama ka dhënë lajmin e mirë.