BREAKING NEWS

Finalizohet një tjetër OPERACION antidrogë në Portin e Durrësit, kapet sërish lëndë narkotike në të njëjtin konteiner, e treta herë brenda korrikut

Finalizohet një tjetër OPERACION antidrogë në Portin e
x
BREAKING NEWS

Do ketë goditje në nivele të larta shtetërore? Spartak Ngjela paralajmëron zhvillime të bujshme: Shqiptarët po presin!

Do ketë goditje në nivele të larta shtetërore? Spartak
x
BREAKING NEWS

Bilanci i koronavirusit/ Ministria e Shëndetësisë publikon shifrat e 24 orëve të fundit: Asnjë humbje jete, ja sa raste të reja u shënuan

Bilanci i koronavirusit/ Ministria e Shëndetësisë publikon
x
BREAKING NEWS

Rama, Vuçiç dhe Zaev vënë firmat, nënshkruhet marrëveshja e rëndësishme mes Shqipërisë, Maqedonisë dhe Serbisë

Rama, Vuçiç dhe Zaev vënë firmat, nënshkruhet
x
BREAKING NEWS

GJKKO merr vendimin për zyrtarët e arrestuar të Hipotekës në Tiranë. Zbardhet çfarë u vendos

GJKKO merr vendimin për zyrtarët e arrestuar të Hipotekës
x
BREAKING NEWS

“Përkthyesi ma shkatërroi mesazhin!”/ Kryeministri Rama i surprizon të gjithë në Samitin e Shkupit, ‘thumbon’ Zaevin dhe ‘shigjeton’ ashpër Albin Kurtin: Të ndarë jemi të vegjël!

“Përkthyesi ma shkatërroi mesazhin!”/ Kryeministri Rama i
x
BREAKING NEWS

Lulzim Basha paraqitet në Gjykatën e Posaçme, zbardhet arsyeja

Lulzim Basha paraqitet në Gjykatën e Posaçme, zbardhet arsyeja
x
BREAKING NEWS

Tronditet Lushnja që në orët e para të mëngjesit/ Rëndohet bilanci, humb jetën 30-vjeçari dhe plagosen rëndë tre persona të tjerë. Zbardhet shkaku i konfliktit mes kushërinjve

Tronditet Lushnja që në orët e para të mëngjesit/
x

Politike

Del në gjyq me jelek anti-plumb bullgari që përdhunoi shqiptaren (FOTO)

Del në gjyq me jelek anti-plumb bullgari që përdhunoi shqiptaren

Ditën e sotme autoritetet greke kanë nxjerrë përpara gjykatës bullgarin 35-vjeçar i cili përdhunoi për orët të tëra një sanitare shqiptare, në një lagje të Athinës.

Bullgari dhe bashkëpunëtori i tij të dy ishin të veshur me jelek anti-plumb dhe të shoqëruar nga forca të shumta policie në momentin që u futën në godinë.

Në momentin që 35-vjeçari u arrestua dje ishin ulur pranë një kioske duke shijuar uzon për herë të fundit në liri përpara se t’i vendoseshin prangat.  Bullgari është një person me precedent penal, pasi më parë ishte arrestuar dhe dënuar po për të njëjtën vepër penale, për të cilën u arrestua sërish, përdhunim.

Dy ditë më parë, gruaja dëshmoi para autoriteteve orët e tmerrit

Del në gjyq me jelek anti-plumb bullgari që përdhunoi shqiptaren
 
     
Del në gjyq me jelek anti-plumb bullgari që përdhunoi shqiptaren
 
     
Del në gjyq me jelek anti-plumb bullgari që përdhunoi shqiptaren
 
     
Del në gjyq me jelek anti-plumb bullgari që përdhunoi shqiptaren