Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

“Delja e partisë”, Shkëlzen Berisha merr në mbrojtje Bashën dhe sulmon Arta Markun

Postuar: 12/10/2018 - 19:11

Djali i ish-kryeministrit Sali Berisha, Shkëlzen Berisha ka sulmuar kryeprokuroren Arta Marku në lidhje me çështjen Xhisiela.

Përsa i përket thirrjes së Bashës në Prokurori ditën e sotme, Shkëlzeni ka reaguar ashpër duke akuzuar  Markun si dele të partisë

Postimi në rrjetet sociale

Dëshmitarët akuzojnë Ballën, Xhafën, Rrajën dhe Veliun, por delja e partisë thërret Bashën”, ka shkruar djali i ish-kryeministrit.

 

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 21/02/2019 - 23:59

Burime pranë selisë së PD dhe PS bëjnë me dije se jo të gjithë deputetët e opozitës i dorëzuan sot mandatet në Kryesinë e Kuvendit. 

Postuar: 21/02/2019 - 23:07

 Spartak Ngjela “shpërtheu” në studion e 'Open' ndaj ministrit të i

Postuar: 21/02/2019 - 23:00

Mbrëmjen e sotme kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi është e ftuar në emisionin 'Open', ku

Postuar: 21/02/2019 - 22:47

Diplomati i njohur Agim Nesho është 'përplasur' mbrëmjen e sotme me deputetin socialist P

Postuar: 21/02/2019 - 22:45

Ministri Blendi Klosi u është përgjigjur akuzave të ish-deputetit Aldo Bumçi, për vjedhjen e vota

Postuar: 21/02/2019 - 22:42

Ish-ministri i Brendshëm Saimir Tahiri ka reaguar pas konferencës së kryeministrit Edi Rama i cil

Postuar: 21/02/2019 - 22:35

I ftuar në Open, deputeti i Partisë Demokratike, Agron Shehaj ka treguar se çfarë ka ndodhur sot