BREAKING NEWS

Zbulohet emri i viktimës në Krujë, detaje të reja

Zbulohet emri i viktimës në Krujë, detaje të reja
x
BREAKING NEWS

Skema e shtetësisë për investitorë, reagon BE dhe bën paralajmërimin e fortë për Shqipërinë

Skema e shtetësisë për investitorë, reagon BE dhe bën
x
BREAKING NEWS

Zbardhen detaje të reja nga atentati i Vlorës: Dy viktimat kishin me vete rroba në makinë, dyshohet se po udhëtonin drejt...

Zbardhen detaje të reja nga atentati i Vlorës: Dy viktimat kishin me
x
BREAKING NEWS

“Ora e drejtësisë ka ardhur”, ish-presidenti Meta paralajmëron: Ja çfarë do të ndodhë në shtator

“Ora e drejtësisë ka ardhur”, ish-presidenti Meta
x
BREAKING NEWS

Zhdukja e Ervis Martinajt, ish-prokurori bën paralajmërimin e bujshëm: SPAK dhe policia që po merren me këtë çështje, shumë shpejtë do të zbulohet...

Zhdukja e Ervis Martinajt, ish-prokurori bën paralajmërimin e
x
BREAKING NEWS

Vrasjet në vend/ “Policia po përdoret nga politika”, Bujar Leskaj kritikon ashpër qeverinë: Rama po inkurajon bandat dhe grupet mafioze, më pas...

Vrasjet në vend/ “Policia po përdoret nga politika”, Bujar
x
BREAKING NEWS

“Elbasani në situatë kritike”, Ilir Meta ngre alarmin: Qyteti është i braktisur në të gjitha perspektivat

“Elbasani në situatë kritike”, Ilir Meta ngre alarmin:
x
BREAKING NEWS

Katër vrasje në 24 orë, ish-prokurori plas deklaratën e fortë dhe i bën thirrje policisë

Katër vrasje në 24 orë, ish-prokurori plas deklaratën e
x

Politike

Demokrati plas deklaratën e fortë, publikon mesazhin dhe zbulon si po kërcënohen mësuesit: Rama në tmerr e panik

Demokrati plas deklaratën e fortë, publikon mesazhin dhe zbulon si po

Luciano Boçi shkruan se Edi Rama po kërcënon mësuesit duke i urdhëruar që më 7 Korrik të paraqiten në shkollë dhe të mos marrin pjesë në protestë. Boçi ka publikuar mesazhin e një mësuesje nga Fieri.

Postimi i Luciano Bocit

Rama e di mire se ç’domethënë protesta e 7 Korrikut.

Tmerri e paniku ndaj saj është i prekshëm.

Për ta penguar atë ai nuk përdor thjesht ndryshimin gënjeshtar ditor të çmimit të karburantit.

Ai e di që joshja nuk mjafton.

Ndaj është sulur me hordhinë e tij me bllokime e kërcënime.

Këtë po bën me mësuesit.

Megjithëse zyrtarisht ata janë me pushime urdhërohen nga drejtuesit të paraqiten me forcë në shkollë, kundër çdo ligji e kodi dhe sidomos të jenë prezent në datën 7 Korrik.

Lexoni mesazhin

Por e ka kot!

Mësuesit e qytetarët në datën 7 do jenë në bulevard.

#Shqipërianërrezik

Të gjithë bashkë do t'ia dalim

7/7 ora 7, bulevardi "Dëshmorët e Kombit" ????????

#BashkohumefrontinpërshpëtimineShqipërisë

Demokrati plas deklaratën e fortë, publikon mesazhin dhe zbulon si po

Më të lexuarat